دستگاه تصفیه هوا تی سی ال

دستگاه تصفیه هوا تی سی ال

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/09/16 ساعت 16:12

دستگاه تصفیه هوا تی سی ال TCL​ Air Purifier

دستگاه تصفیه هوا تی سی ال دستگاه تصفیه هوا در ۷ مدل جهت تصفیه هوا محیط از متراژ ۲۲ تا ۴۰ متر مربع با تعداد مراحل فیلتراسیون ۴ تا ۶ مرحله تولید و عرضه می گردد. دستگاه تصفیه هوای تی سی ال TCL در تمامی مدل ها دارای فیلتر هپا Hepa ، فیلتر بو گیر و در برخی مدل ها دارای اشعه ی ماوراء بنفش و لامپ UV می باشد.

فیلتر تصفیه هوا تی سی ال TCL

فیلتر هپا بکار رفته در دستگاه تصفیه هوا تی سی ال TCL قابلیت جذب ذرات آلودگی تا ۹۷/۹۹ درصد را دارا می باشد.

فیلتر هپا بکار رفته در دستگاه تصفیه هوای TCL از نوع نمدی تولید شده از الیاف بور و سیلیکات است که به صورت آکاردئونی در قاب قرار می گیرند و سطح بالایی برای تصفیه هوا ایجاد می کنند.

فاصله و فضای خالی بین الیاف فیلتر هپا در دستگاه تصفیه هوای تی سی ال به اندازه  ۳/۰ میکرون است.

فیلتر کربن فعال بکار رفته در دستگاه تصفیه هوا تی سی ال قابلیت جذب گاز های فرمالدئید و قابلیت جذب و از بین بردن بو را دارد.

در تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا TCL از پیش فیلتر استفاده شده است که در اولین مرحله ی ورود هوا به دستگاه قرار می گیرد و ذرات بزرگتر شامل مو و ذرات غبارو ... را جذب می کند و از ورود ذرات بزرگ به داخل دستگاه جلوگیری می کند . پیش فیلتر دستگاه تصفیه هوای تی سی ال از نوع پلیمری قابل شستشو است .

فرمالدئید گازیست با بوی تند و زننده ،این گاز ساده ترین ترکیب آلوئید ها است که فرمول شیمیایی آن HCHO است. رزین فرمالدئید در تخته های سه لایه ، اسفنج های افشانه ای و فوم ها استفاده می شود و از مهم ترین آلاینده های درون خانه است.

غلظت بالای 0.1  PPM آن سبب سوزش چشم ، سردرد و سوزش در نای و مشکلات تنفسی می گردد.

طراحی دستگاه تصفیه هوا تی سی ال TCL

دستگاه تصفیه هوا TCL دارای بدنه مقاوم از نوع ABS با کیفیت است که متناسب با زیبایی منازل مسکونی و اداری است و در انواع رنگ های کرم ، سفید ، طوسی و طرح دار تولید می شود .دستگاه تصفیه هوا TCL در تمامی مدل ها قابلیت کاربرد بصورت زمینی ، رومیزی یا دیواری داردو بصورت ایستاده طراحی شده اند.

 کلید های کنترل در برخی از مدل های دستگاه تصفیه هوا تی سی ال TCL از نوع کلید فشاری است و در برخی مدل ها دارای کلیدهای لمسی و یا ریموت کنترل است .

دستگاه تصفیه هوا TCL در برخی مدل ها دارای سیستم تشخیص آلودگی محیط است و مجهز به سیستم آلارم فیلتر است . برخی مدل ها از جمله 210A و 220B دارای نمایشگر دیجیتال با قابلیت نمایش وضعیت هوا و حالت کارکرد دستگاه است.

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوای تی سی ال TCL

دستگاه تصفیه هوا TCL دارای یکسال ضمانت شرکت توسعه تجارت گلزار است.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 7 - 1 محصول از 7)