دستگاه تصفیه هوا ایرفری

دستگاه تصفیه هوا ایرفری

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/09/17 ساعت 11:54

دستگاه تصفیه هوا ایرفری Air Free Air Purifier

دستگاه تصفیه هوا ایرفری ساخت کشور پرتغال در انواع مدل ها با ظرفیت های مختلف از قدرت تصفیه هوای محیط 16 مترمربع تا 60 متر مربع تولید و عرضه می گردد.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری در مدل های Lotus , Baby Air , T , E , P , Iris , Fit که مدلهای Lotus و P از پر قدرت ترین های دستگاه تصفیه هوای ایرفری با قابلیت تصفیه هوا تا 60 متر مربع در ارتفاع نرمال 3 متر را دارا می باشند.

کارکرد دستگاه تصفیه هوا ایرفری

دستگاه تصفیه هوا ایرفری با استفاده از سیستم استریلیزاسیون هوا توسط گرما بیش از 99/99 در صد از آلودگی های هوا را از بین خواهد برد.دستگاه تصفیه هوا ایرفری با استفاده از تکنولوژی انحصاری طوری طراحی شده که بدون نیاز به فن و با قابلیت Conversion جا به جایی هوا عمل می کند. به گونه ای که هوای وارد شده از زیر دستگاه پس از عبور از هسته سرامیکی که دارای مجرای باریک برای عبور هواست ، دمای هسته سرامیکی تا 200 درجه سانتی گراد بالا رفته و تمامی میکروبها و میکرو ارگانیسم های زنده را نابود می کند، گرم شده و به سمت مبدل حرارتی هدایت می گردد. که این گردش هوا فشار منفی را در ورودی ایجاد می کند که سبب کاهش هوای آلوده به داخل دستگاه می گردد. هوای پاک پس از تبادل حرارت در مبدل حرارتی از بالای دستگاه خارج می شود.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری قادر به جذب گرد و غبار ، اوزون ، باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها ، ذرات آلرژی زا ، شوره حیوانات ، حشرات ریز ، بوهای ارگانیک و گرده گیاهان و ... می باشد.دستگاه تصفیه هوا ایرفری از گرما برای تصفیه هوا استفاده می کند و هیچ ضرری برای افراد حاضر در محیط ندارد.به دلیل بی صدا بودن و بدون فن بودن دستگاه تصفیه هوا ایرفری تشخیص حالت کارکرد آن تنها با حس کردن گرمای درپوش بالای دستگاه امکان پذیر است.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری تمامی بوهای ارگانیک از جمله بوی سیگار و دود اتومبیل را از بین می برد.دستگاه تصفیه هوا ایرفری در محیط ایجاد گرما نمی کند. به صورتی که میزان گرمای تولید شده به اندازه حضور یک انسان بالغ به وزن 70 کیلو گرم در محیط است ، چیزی برابر با 100 کیلوکالری در ساعت معادل یک لامپ 116 وات.انواع مدل دستگاه تصفیه هوا ایرفری با استفاده از تکنولوژی انحصاری TSS هیچ گونه نیازی به تعویض فیلتر و بازبینی دوره ای ندارند. انواع مدل های دستگاه تصفیه هوا ایرفری بسیار کم مصرف بوده (52 وات Wat) و عاری از هر گونه یون مضر و اوزون می باشد.

کاربرد دستگاه تصفیه هوا ایرفری

دستگاه های تصفیه هوا ایر فری مناسب برای کودکان ، سالمندان ، بیماران تنفسی عفونی و پیشگیری از بیماری های واگیردار و آلرژیک و ... و محیط هایی همچون منازل مسکونی ، بیمارستان ها ، محیط های اداری ، آزمایشگاه ها ، کتابخانه ها ، آشپزخانه ها ، هتل و رستوران ، مراکز آموزشی ، اتاق های هوای پاک و ... استفاده می گردد.

امکانات دستگاه تصفیه هوا ایرفری

مدل های دستگاه تصفیه هوا ایرفری به غیر از مدل Fit وT دارای نور تزیینی هستند که در بعضی مدل ها مانند لوتوس و لریس دارای قابلیت تغییر رنگ می باشند. این تغییر رنگ تاثیری در کارکرد دستگاه ندارد.دستگاه های تصفیه هوا ایرفری دارای ظاهری زیبا و ساخته شده از متریال با کیفیت بالا ، دارای وزن سبک و قابل حمل و کارکرد کاملا بی صدا و بسیار کم مصرف می باشد.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری دارای استانداردهای اروپایی و گواهینامه SGS - ISO9001 و همچنین تاییدیه از آزمایشگاه های متعدد از کشورهای متفاوت می باشد.

بهترین مکان قرارگیری دستگاه تصفیه هوا ایرفری

محل قرارگیری دستگاه تصفیه هوا ایرفری باید در مکانی حداقل به متراژ 10 متر مکعب باشد.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری را نزدیک زمین و پایین تر از 75 سانتی متری از کف قرار داده و از پوشاندن روی آن خودداری کنید. ایرفری را پشت پرده و یا زیر میز قرار ندهید.

متراژ محل قرارگیری دستگاه نباید از ظرفیت دستگاه فراتر باشد.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری باید به صورت 24 ساعته در محل روشن باشد تا چرخه تصفیه ادامه داشته باشد.

دستگاه تصفیه هوا ایرفری را می توان در محل های که دارای سیستم گرمایش و تهویه مطبوع هستند استفاده کرد. به گونه ای که فاصله لازم را از دستگاه های ذکر شده داشته باشند تا چرخه هوای دستگاه ایرفری مختل نشود. دستگاه تصفیه هوا ایرفری نباید در معرض آب و مایعات و اشیاء نوک تیز باشد ، چرا که سبب ایجاد شوک الکتریکی و آسیب دیدن دستگاه می شود.

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا ایرفری

دستگاه تصفیه هوا ایرفری دارای 2 سال گارانتی می باشد. 

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 17 - 1 محصول از 17)