دستگاه تصفیه هوا ساملن

دستگاه تصفیه هوا ساملن

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/09/17 ساعت 12:31

دستگاه تصفیه هوا ساملن Samlan Air Purifier

دستگاه تصفیه هوا ساملن در انواع مدل ها از قدرت تصفیه 15 متر مربع تا 60 متر مربع در هر ساعت ( با توجه به ارتفاع نرمال 3 متر و میزان آلودگی متوسط محیط) در 6 مدل مختلف تولید و عرضه می گردد.

دستگاه تصفیه هوا ساملن در انواع ایستاده، زمینی ، رومیزی با ظرفیت های مختلف از 51 تا 141 فوت مکعب بر دقیقه تولید و عرضه می شوند.

فیلتر های دستگاه تصفیه هوا ساملن  

دستگاه‌ تصفیه هوا به دلیل داشتن فیلترهای اولیه قابلیت جذب گردوغبار و موی انسان و حیوان را دارا می‌باشد. گاهی دستگاه‌ تصفیه هوا با بکارگیری از پیش‌ فیلترها و مواد ضد باکتری در مرحله اول تا حدودی باکتری‌ها را از بین می‌برد. فیلتر هپا که تا ۹۹/۹۹ درصد مواد معلق را جذب کرده و در بعضی موارد ویروس‌ کشی می‌کند و وظیفه از بین بردن باکتری‌ها و میکروب‌های مضر را دارا می‌باشد.

دستگاه تصفیه هوا ساملن دارای فیلتر اولیه جهت جذب ذرات معلق در ورودی هوا به دستگاه یا همان پیش فیلتر که با استفاده از الکتریسیته ساکن ذرات بزرگتر از 0/1 میکرون را باردار کرده و جذب می نماید. برای مثال در جذب ذرات فلزات سنگین مانند... که سبب بروز سرطان می شوند و همچنین در از بین بردن باکتریها و بیماریهای عفونی موثر است.

فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه هوای ساملن شامل شبکه ای متخلخل در اندازه مولکولی است که جاذب بوهای نامطبوع .... ، فرمالدئید، آمونیاک، ترکیبات آلی فرار و آلاینده های مایع هستند.  

فیلتر نانو کاتالیست TIO2

فیلتر نانو کاتالیست Tio2 همان دی اکسید تیتانیوم است. اثر اکسیداسیون فوتوکاتالیستی در هنگام تابش اشعه UV به فیلتر پوشیده شده از Tio2 بوجود می آید. موادی که در این فرآیند تولید می شوند به شدت با ترکیبات آلی فرار مانند فرمالدئیدها، آمونیا و آلاینده های دیگر که از لوازم و اثاثیه منزل متصاعد می شوند واکنش نشان داده و آنها را از بین می برند.

لامپ UV

اشعه ماورای بنفش با طول موج 254 نانومتر در دستگاه تصفیه هوا ساملن دارای انرژی کافی برای از بین بردن میکروارگانیسم هایی مثل جرم ها، ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها. دستگاه تصفیه هوا ساملن در تمامی مدلها دارای مولد یون منفی هستند.

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا ساملن

تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا ساملن از تاریخ فروش دارای 18 ماه گارانتی شرکت تهویه سام می باشند. فیلتر دستگاه تصفیه هوا ساملن با کاور نایلون در دستگاه جاسازی شده، قبل از راه اندازی حتما نایلون ها را جدا نمایید.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 6 - 1 محصول از 6)