دستگاه تصفیه هوا سایا

دستگاه تصفیه هوا سایا

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/09/17 ساعت 14:40

دستگاه تصفیه هوا سایا Saya Air Purifier

دستگاه های تصفیه هوا سایا ساخت ایران و تحت لیسانس بوش آلمان در ۵ مدل با مساحت تحت پوشش از ۲۵ تا ۹۵ متر مربع تولید می شوند. تصفیه هوای سایا پارس خزر در تمامی مدل ها دارای پیش فیلتر، فیلتر هپا ، فیلتر کربن اکتیو و یونایزر هستند . فیلتر فتوکاتالیست، کلد کاتالیست، الکترواستاتیک و لامپ ماوراء بنفش از دیگر امکانات دستگاه تصفیه هوا سایا است که در برخی از مدل ها موجود است.

مدل های دستگاه تصفیه هوا سایا دارای استاندارد های CE و GS و دارای گواهینامه ی فنی و ایمنی هستند.

مجهز بودن به سنسور بو و گرد و غبار از دیگر امکانات دستگاه تصفیه هوای سایا به شمار می رود. برق مصرفی تمامی مدل ها از نوع تکفاز است و توان مصرفی در این دستگاه ها بین ۱۵ تا ۶۵ وات است.

دستگاه های تصفیه هوا سایا دارای ظاهر زیبا و تولید شده از بدنه ABS با کیفیت بالا هستند.

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا سایا

  • پیش فیلتر دستگاه تصفیه هوا سایا از نوع پلیمری قابل شستشو است که جهت جذب ذرات گرد و غبار و موی حیوانات مناسب است و اولین فیلتر در ورود هوا به دستگاه تصفیه هوا است.

  • فیلتر هپا در دستگاه تصفیه هوا سایا از نوع الیاف در هم تنیده شده است که قابلیت جذب آلاینده های بیولوژیکی مانند قارچ ها ، باکتریها و ذرات ریز موجود در هوا و ویروس ها را دارا می باشد.

  • فیلتر کربن اکتیو که از کربن تهیه می گردد قابلیت جذب گاز های شیمیایی از جمله بوهای نامطبوع و دود و سرب و...را دارد.

  • فیلتر کاتالیست در دستگاه تصفیه هوای سایا علاوه بر قدرت جذب آلاینده های بیولوژیکی ذرات باقی مانده از فیلتر هپا نظیر دود سیگار و بوهای نامطبوع و گاز های بنزن و آمونیاک را دارد.

  • فیلتر الکترواستاتیک در دستگاه تصفیه هوا سایا با ایجاد میدان مغناطیسی بین دو صفحه فلزی ذرات جذب صفحه با بار مخالف می شوند. دود سیگار، موی حیوانات وگرد و غبار از این دست ذرات هستند.

  • فیلتر فتوکاتالیست در برابر تابش نور ماوراء بنفش UV یونهایی را از خود خارج می کند که با آلاینده محیطی ترکیب شده و ترکیبات غیر مضر تولید می کنند. اشعه UV و یا لامپ ماوراء بنفش علاوه بر فعال کردن فیلتر فتوکاتالیست سبب میکروب کشی و ویروس کشی نیز می شود.

  • فیلتر یونایزر که در مرحله ی آخر فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای سایا است با تولید یون منفی علاوه بر تاثیر عصبی بر افراد ، ذرات آلوده را روی سطوح افقی ته نشین کرده و از حرکت آنها در هوا محیط جلوگیری می نماید.

دستگاه تصفیه هوای سایا مدل KFP22

این دستگاه دارای ۵ مرحله فیلتراسیون است که شامل پیش فیلتر ، هپا ، فیلتر کلد کاتالیست دیونایزر می باشد که مجهز به صفحه نمایشگر LCD جهت نمایش وضعیت کارکرد است.

دستگاه تصفیه هوا سایا مدل KFP22 دارای تایمر از ۱ تا ۱۲ ساعت است.

این دستگاه مجهز به کنترل از راه دور است و قابلیت خاموش و روشن کردن یونایزر را دارد.

میزان هوادهی دستگاه تصفیه هوا سایا مدل KFP22 معادل ۸۵ متر مکعب بر ساعت است و عمر فیلتر های بکار رفته در این دستگاه یکسال است. توان مصرفی این دستگاه معادل ۴۰ وات است و قابلیت تصفیه هوا تا حدود ۲۰ متر مربع را دارا است. این دستگاه تنها در رنگ نقره ای تولید می شود.

دستگاه تصفیه هوای سایا مدل KFP23A

دستگاه تصفیه هوا سایا مدل KFP23A دارای ۵ مرحله فیلتراسیون از جمله پیش فیلتر ، فیلتر هپا ، فیلتر کلد کاتالیست و یونایزر و فیلتر کربن است و قابلیت تصفیه هوا تا متراژ۳۰ مترمربع را دارد.

هوادهی این دستگاه معادل ۸۵ متر مکعب بر ساعت و توان حرارتی این دستگاه معادل ۴۰ وات است و تنها در رنگ نقره ای تولید می شود.

دستگاه تصفیه هوای سایا مدل 602

دستگاه تصفیه هوای سایا مدل 602 دارای ۷ مرحله فیلتراسیون شامل پیش فیلتر ، فیلتر کربن فعال ، فیلتر هپا ، فیلتر فوتوکاتالیست ،فیلتر فلزی الکترواستاتیک شتاب دهنده لامپ UV و تولید کننده یون است.

این دستگاه از کاملترین دستگاه های تصفیه هوا سایا است و برای متراژی معادل ۲۵ متر مربع مناسب است.این دستگاه با برق ۱۲ ولت DC کار می کند و مجهز به آداپتور برای تغییر ولتاژ برق ورودی است. توان مصرفی این دستگاه معادل ۱۴ وات است و تنها در رنگ نقره ای تولید می شود.

دستگاه تصفیه هوا سایا مدل KCM260UV

دستگاه تصفیه هوا سایا مدل KCM260UV دارای ۶ مرحله فیلتراسیون شامل پیش فیلتر، فیلتر کربن فعال ، فیلتر هپا ، فیلتر UV (لامپ ماوراء بنفش) و فیلتر فتوکاتالیست و یونایزر است. کلید های بکار رفته در این دستگاه از نوع لمسی و دارای سیستم کنترل از راه دور است.

دستگاه KCM260UV تصفیه هوا سایا قابلیت خاموش و روشن کردن جداگانه UV و یونایزر را دارد.

از دستگاه KCM260UV سایا برای متراژ۴۰ متر مربع می توان بهره برد و دارای هوادهی ۱۳۲ متر مکعب بر ساعت است. این دستگاه در دو رنگ نقره ای و مشکی تولید می شود و قابلیت استفاده به صورت رومیزی و دیواری دارد.

عمر لامپ ماوراء بنفش این دستگاه حدود ۱۵۰۰۰ساعت کار است.

برق مصرفی این مدل از دستگاه تصفیه هوا سایا از نوع ۲۲۰ ولت است که توانی معادل ۴۰ وات مصرف می کند. 

شرایط گارانتی دستگاه تصفیه هوا سایا

دستگاه های تصفیه هوای سایا در تمامی مدل ها دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تاسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)
  • 1
  • 1