پمپ سیرکولاتور داب

پمپ سیرکولاتور داب

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/08 ساعت 10:01

پمپ سیرکولاتور خطی داب ساخت کشور ایتالیا در 20 مئل مختلف با کاربری‎های متفاوت تولیدمی‎شوند. تنها مدل‎های پمپ سیرکولاتور داب موجود در ایران در این مقاله مورد بحث قرارمی‎گیرد که شامل 6 مدل VA و VBA و VS و A و B و BPH می‎باشند.

پمپ سیرکولاتور خطی داب DAB Circulation Pump

پمپ‎های سیرکولاتور داب دارای بازه آبدهی از 50 تا 900 لیتربردقیقه و بازه هد (ارتفاع پرتاب آب) از2/7 متر تا 18/4 متر را شامل‎می‎شوند.

پمپ‎های سیرکولاتور داب ذکرشده تماماً با آب درون پمپ خنک می‎شوند  به‎گونه‎ای که آب در مجاری مشخص به دور الکتروموتور جریان دارد.

پمپ سیرکولاتور داب

دما و فشار کاری پمپ سیرکولاتور داب

حداقل و حداکثر دمای کاری الکتروپمپ سیرکولاتور داب در مدل‎های ذکرشده معادل 10- تا 110 درجه سانتی‎گراد است. (دمای فوق دمای سیال داخل پمپ است.)

حداکثر فشار کاری الکتروپمپ سیرکولاتور داب معادل 1000 پاسکال یا 10 بار است.

کلاس حفاظت یا IP پمپ سیرکوله خطی داب در تمامی مدل‎ها  معادل 44 است و کلاس حرارتی تمامی مدل‎های پمپ سیرکوله داب F می‎باشد.

متریال ساخت پمپ های سیرکوله داب

پمپ‎های سیرکولاتور داب دارای بدنه (حوضینگ) چدنی، بدنه الکتروموتور آلومینیومی، پروانه پلیمری و شفت استنلس استیل می‎باشد.

پمپ سیرکولاتور داب سری VA

سری VA پمپ سیرکوله داب که دارای بازه دبی 0/5 تا 3/6 مترمکعب و هد تا 6 متر ستون آب در مدل‏‎های مختلف است.

پمپ سیرکولاتور داب سری VA تماماً از نوع تکفاز هستند که دارای گرید انرژی B و در برخی مدل‎ها

C هستند. نوع اتصال پمپ سیرکولاتور سری VA داب به‎صورت رزوه‎ای است که به‎وسیله ماسوره‎های مخصوص به شبکه لوله‎کشی متصل می‎گردد. این پمپ دارای سه دور متفاوت جهت همخوانی با سیستم موردنظر می‎باشد.

پمپ سیرکولاتور داب سری VS

پمپ سیرکوله داب سری VS دارای بازه دبی از 0/5 تا 3/6 مترمکعب و هد تا 6 متر ستون آب است. پمپ سیرکولاتور سری VS داب دارای گرید انرژی B و در برخی مدل‎ها دارای گرید C هستند و تمامی مدل‎های آن با برق تکفاز عمل می‎کنند.

نوع اتصال در سری VS پمپ از نوع رزوه‎ای است که به‎وسیله مهره ماسوره به سیستم لوله‎کشی نصب می‎گردد. این پمپ دارای بدنه برنزی و بدنه الکتروموتور آلومینیومی، شفت سرامیکی و پروانه پلیمری است.

مدل VS پمپ سیرکوله داب از نوع تک دور می‎باشد.

پمپ سیرکولاتور داب سری A و B

سری A و B دارای بدنه چدنی و بدنه الکتروموتور آلومینیومی پروانه پلیمری هستند که دارای بازه دبی از 1 تا 12 مترمکعب برساعت و هد تا 11 متر می‎باشند.

مدل‎هایی از سری A و B پمپ سیرکولاتور داب که دارای حرف T هستند سه فاز و باقی مدل‎ها با برق تکفاز عمل می‎کنند. نوع A پمپ سیرکولاتور داب دارای اتصال رزوه‎ای و طول 18 سانتی‎متر است و نوعB  دارای اتصال فلنچی با طول 25 سانتی‎متر است.

پمپ‎های سیرکولاتور داب سری B و  Aکه از نوع تکفاز هستندبه‎صورت سه دور و مدل‎هایی که سه فاز هستند به‎صورت دو دور طراحی و تولیدشده‎اند.

پمپ سیرکولاتور داب سری BPH

پمپ سیرکولاتور سری BPH دارای بازه آبدهی از 1/5 تا 78 مترمکعب برساعت و ارتفاع پرتاب آب تا 18 مترستون آب می‎باشند. بدنه دستگاه پمپ سیرکوله داب مدل BPH از نوع چدن، بدنه الکتروموتور از نوع آلومینیوم، پروانه پلیمری و شفت استنلس استیل می‎یاشد.

 الکتروپمپ سیرکولاتور داب سری BPH که دارای حرف M هستند از نوع تکفاز و مدل‎هایی که دارای حرف T هستند از نوع سه فاز می‎باشند.

نوع اتصال پمپ BPH به‎صورت اتصال فلنچی است.

مدل‎های تکفاز پمپ سیرکوله داب BPH از نوع سه دور و مدل‎های سه فاز از نوع دو دورهستند.

پمپ‎های BPH داب دارای دور ماکزیمم 2800RPM  هستند.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 125)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4