رادیاتور پنلی پالمو

رادیاتور پنلی پالمو

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:35

رادیاتور پنلی پالمو Palmo Panel Radiator

رادیاتور پنلی پالمو با استفاده از ورق‎های فولادی ضد سایش با استفاده از به‎ روزترین تکنولوژی با امکان نصب آسان و سریع تولید می‎شوند. رادیاتور پنلی پالمو دارای کنوکتور جهت افزایش راندمان حرارتی طبق استاندارد uni8065 می‎باشد.

رادیاتور پالمو دارای سازگاری با انواع سیستم‎های حرارت مرکزی و پکیج‎های دیواری و زمینی است.

رادیاتور پنلی پالمو از نوع دوطرفه است و در صورت آسیب فیزیکی و یا کثیف شدن می‎توان از روی دیگر رادیاتور بهره برد. 

انواع و ابعاد رادیاتور پنلی پالمو

رادیاتور پنلی پالمو در دو نوع 21PKP  دارای دو پنل و یک کنوکتور و 22 PKKP دارای دو پنل و دو کنوکتور تولید میشود. ضخامت رادیاتور پالمو در نوع 21 معادل 49 میلی‎متر و در نوع 22 معادل 104 میلی‎متر است. آکس یا همان فاصله لوله‎های رفت ‎و برگشت از یکدیگر معادل 500 میلی‎متر است.

رادیاتور پنلی پالمو از طول 400 تا 3000 میلی‎متر قابلیت تولید و عرضه دارد.  ارتفاع تمام مدل‎های رادیاتور پالمو معادل 556 میلی‎متر است. رادیاتور پالمو در یک نوع کلاسیک با شیارهای عمودی در جلو و پشت رادیاتور و کلکتورهای افقی در بالا و پایین می‎باشد.

متریال تولید رادیاتور پنلی پالمو

رادیاتور پنلی پالمو با استفاده از ورق فولادی با آلیاژ ST12 تولید می‎شود، که ضخامت آن در بخش‎های مختلف متفاوت است. قسمت پنل و محل عبور آب و بست‎های نصب با ضخامت 2/1  میلیمتر، ضخامت ورق کانوکتوها معادل 0.4 میلی‎متر و ضخامت شبکه بالایی و قاب‏های بغل رادیاتور از ورق 0.8 میلیمتر تولید می‎شوند.

رادیاتور پانلی پالمو پس از برشکاری ورق فلزی و خم‎ کاری و پرسکاری و جوشکاری به‎وسیله پوشش اپوکسی پلی استر پوشش‎داده‎می‎شود. پوشش فسفاته اپوکسی سبب چسبندگی بیشتر رنگ نهایی و جلوگیری از زنگ‎زدگی رادیاتور از داخل و خارج خواهد شد.

پوشش رنگ نهایی رادیاتور به‎روش پودری الکترواستاتیک با پخت کوره‎ای و با رنگ سفید هنکل آلمان می‎باشد.

بسته ‎بندی و متعلقات رادیاتور پنلی پالمو

رادیاتور پنلی دارای بسته‎بندی کاور نایلونی و پوشش مقوایی در اطراف جهت جلوگیری از آسیب‎دیدگی حین حمل می‎باشد و در بسته‎بندی هر بلوک از رادیاتورها متعلقات نصب ازجمله بست‎ها، پیچ‎ها و رولپلاک‎ درپوش‎ها و شیر هواگیری و هواگیر قرار داده‎شده‎است. و جهت نصب تنها نیاز به تامین یک جفت شیر و زانو جهت نصب به مدار لوله‎کشی است.

بست‎های رادیاتور پالمو به‎صورت قلابدار به بالا و پایین متصل‎شده و امکان نصب دو طرفه رادیاتور را فراهم می‎کند.

فشار کارکرد رادیاتور پنلی پالمو

رادیاتور پنلی پالمو در فشار 13 بار تست ‎می‎شود و فشار کارکرد نهایی آن معادل 10 بار است. به‎طبع با فشارهای پایین‎تر نیز به‎درستی عمل‎ خواهد کرد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 12 - 1 محصول از 12)