رادیاتور پنلی فرارا

رادیاتور پنلی فرارا

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:53

رادیاتور پنلی فرارا Ferrara Panel Radiator

رادیاتور پنلی فرارا به ‎صورت دو کنوکتور و دو پنل PKKP22 با ظاهر شیار دار عمودی از طول 400 تا 3000 میلی‎ متر و ضخامت 100 میلی ‎متر تولید و عرضه‎می‎شود. 

ارتفاع رادیاتور فرارا معادل 550 میلی‎متر و آکس (فاصله لوله ها) در آن معادل 500 میلی‎متر است. رادیاتور پنلی فرارا تا طول 180 سانتی‎متر به‎صورت معمول

قابلیت عرضه دارد و در طول‎های بالاتر به‎صورت سفارشی عرضه‎می‎شوند.

تولید رادیاتور پنلی فرارا

رادیاتور پنلی فرارا از ورق فولادی به ضخامت 1.2 میلی‎متر تولید می‎شود که پس از برشکاری و خم‎کاری و جوشکاری‎، شستشو و چربی‎زدایی‎می‎شوند. بلوک‎های

تولید شده به‎ وسیله پوشش فسفات‎ روی جهت جلوگیری از زنگ‎ زدگی و رنگ‎ پذیری مناسب پوشش داده‎ می‎شوند و در نهایت به‎ وسیله پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک پوشانیده‎ می‎شوند.

رادیاتور فرارا دارای قاب فلزی مشبک با طراحی خاص در رویه رادیاتور است که این قاب به ‎همراه قاب ‎های بغل رادیاتور به هنگام نظافت قابلیت باز شدن دارند.

هر بلوک از رادیاتور پنلی فرارا دارای 2 عدد اتصال ½ اینچ برای نصب به مدار لوله‎کشی است که هم از سمت چپ و هم از راست می‎توان آن را متصل نمود.

وزن رادیاتور فرارا به‎ازای هر متر طول معادل 30 کیلوگرم است.

رادیاتور فرارا دارای کنوکتور جهت افزایش سطح تماس حراراتی و افزایش راندمان است. کنوکتورها به ورق ‎های نازک تر داخل رادیاتور گفته‎ می‎شود که به‎صورت 

چین‎دار (کروگیت‎شده) بر روی مجاری آب عبوری پنل‎ ها جوشکاری می‎شوند. ضخامت ورق به‎کار رفته در تولید کنوکتورها کمتر از ضخامت ورق پنل‎ها می‎باشد.

رادیاتور پنلی فرارا کاملاً سازگار با انواع سیستم‎های تهویه مطبوع و پکیج‎های زمینی و دیواری است و دفعات هوا گیری در آن به مراتب کمتر از رادیاتورهای آلومینیومی است.

ضخامت کم پنل رادیاتور فرارا و حجم آبگیری کمتر سبب افزایش راندمان رادیاتور شده ‎است به‎گونه‎ ای که حجم بیشتری از آب عبوری امکان تماس با بدنه و انتقال حرارت را دارند. حجم آبگیری به ‎ازای هر متر از طول رادیاتور معادل 5 لیتر است.

تولید رادیاتورهای پنلی فررا طبق استاندارد EN442 می‎باشد. و تمامی ظرفیت ‎ها طبق اختلاف دمای 60 درجه اندازه‎گیری ‎شده‎اند.

اختلاف دمای ۶۰ درجه منظور اختلاف دمای بین سطح رادیاتور و دمای اتاق است .

گارانتی رادیاتور پنلی فرارا

تمامی مدل‎های پنل فررا دارای 15 سال ضمانت هستند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 13 - 1 محصول از 13)