رادیاتور پنلی بایکان

رادیاتور پنلی بایکان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:47

رادیاتور پنلی بایکان BAYKAN Panel Radiator

رادیاتور پنلی بایکان تولید شده از ورق فولادی ERDEMIR  ترکیه ،در چهار نوع PK11، PK21  K22t می‎باشد که در چهار نوع در کارخانه ،PKKP22 ، PKKPKP33 با طول 400 تا 2400 میلی ‎متر و ارتفاع 300،600،500، 900 میلی‎ متر تولید می‎شود. رادیاتور پنلی بایکان در مدل PKKP22 که دارای دو پنل و دو کنوکتور می‎شود با آکس و ارتفاع 500 میلی‎ متر به ‎صورت معمول قابل عرضه است و سایر مدل‎ها و اندازه‎ها به‎صورت سفارشی امکان تحویل دارند.

طراحی و تولید رادیاتور بایکان

طراحی رادیاتور بایکان به‎گونه ‎ایست که امکان استفاده از هر دو طرف رادیاتور وجود دارد و بست‎های رادیاتور به‎صورت قلاب از بالا و پایین دستگاه را مهار می‎کنند.

رادیاتور بایکان در بخش پنل دارای مجاری آب با شیارهای عمودی است که توسط کلکتورهای افقی بالا و پایین احاطه شده‎اند و پنل پشت و جلوی رادیاتور به‎ صورت موازی عمل ‎می‎کنند.

ضخامت رادیاتور پنلی بایکان در نوع 11  معادل 65 میلیمتر و در نوع 22 معادل 100 میلی‎متر است.

کنوکتورهای به‎ کار رفته در رادیاتور بایکان از ورق‎های فولادی نازکتر حدود 0.4 میلی‎متر به‎صورت کروگیت تولید می‎شوند که جهت افزایش سطح تماس و انتقال حرارت بر روی مجاری آب روی پنل‎ها جوشکاری می‎شوند. کنوکتورها در رادیاتور پنلی بایکان می‎توانند از 1 تا 3 ردیف باشند.

رنگ‎آمیزی رادیاتور پنلی بایکان شامل پوشش رنگ مایع به ‎صورت غوطه ‎وری در مرحله اول و پوشش رنگ کوره‎ای الکترواستاتیک پودری در مرحله دوم است، پوشش رنگ در سطوح داخلی و خارجی در هر دو سطح پانل انجام می‎شود.

تمامی مدل‎های رادیاتور پنلی بایکان تحت استاندارد TSEN 442 تولید می‎شوند.

حداکثر فشار کار رادیاتور بایکان معادل 7 بار و حداکثر دمای کاری معادل 110 درجه سانتی‎گراد می‎باشد.

رادیاتورهای پنلی بایکان تماماً  تست فشار 10.5 بار را جهت اطمینان از عدم نشتی پشت ‎سر می‎گذارند.

بسته‎ بندی و نصب رادیاتور پنلی بایکان

رادیاتور پنلی بایکان جهت حفاظت در زمان حمل ‎و نقل دارای بسته ‎بندی پلاستیکی مقوایی است که تمام سطح رادیاتور را دربر می‎گیرد.

رادیاتور بایکان در بسته ‎بندی دارای بست های نواری مخصوص جهت استفاده از دو طرف دستگاه و درپوش و ماسوره و پیچ و رولپلاک و شیر هواگیری هستند. 

لذا مشتریان محترم برای نصب تنها نیاز به یک جفت شیر و زانو جهت نصب به مدار لوله‎کشی دارند.

گارانتی رادیاتور پنلی بایکان

تمامی مدل‎های رادیاتور پنلی بایکان دارای 12 سال ضمانت می‎باشند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 20 - 1 محصول از 20)
  • 1
  • 1