رادیاتور آلومینیومی تاچی

رادیاتور آلومینیومی تاچی

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:14

شرکت تاچی تولید کننده ی رادیاتور آلومینیومی از شمش آلومینیوم ADC12 به صورت تحت فشار دایکاست به صورت یکپارچه و با استفاده از دستگاه های800T  و 1600T می باشد.

رادیاتور آلومینیومی تاچی Tachi Aluminium Radiator

رادیاتور آلومینیومی تاچی

رادیاتور آلومینیومی تاچی دارای 4 مدل Atrisa ,torino ,ario ,spu  در آکس (فاصله مرکز اتصالات رفت و برگشت ) 50 سانتی متر می باشد.

رادیاتور آلومینیومی تاچی دارای توان حرارتی بالا نسبت به بسیاری از برندهای دیگر می باشد.

با توجه به بالا بودن توان حرارتی می توان از تعداد پره کمتری نسبت به سایر برندهای رادیاتور آلومینیومی استفاده کرد. این موضوع باعث کاهش هزینه خرید رادیاتور آلومینیومی تاچی خواهد شد.

ویژگیهای رادیاتور آلومینیومی تاچی

رادیاتور آلومینیومی تاچی سطح داخلی را با لایه ی محافظ پوشانده تا در توالی استفاده از رادیاتور آلومینیومی تاچی با سیستم پکیج با مبدل مسی رادیاتورها دچار هوا گرفتگی کمتری شوند.

رنگ بدنه ی رادیاتور آلومینیومی تاچی مقام در برابر نفوذ گرد و غبار طی زمان می باشد،و هیچ گونه مواد و سربی در رنگ رادیاتور آلومینیومی تاچی به کار نرفته است.

در هم بندی رادیاتورهای تاچی از واشرهای آزبستی خطرناک استفاده نشده و نسبت به بسیاری از رادیاتور های دیگر دارای توازن و تراز بندی دقیق تری هستند.

قابلیت های رادیاتور آلومینیومی تاچی

قابلیت نصب شیر رادیاتور از دو طرف می باشد و همچنین قابلیت کارکرد با انواع سیستم های موتورخانه، چگالشی، پکیج شوفاژ دیواری، پکیج زمینی، سیستم های خورشیدی، انواع ترموستات و تایمرها را دارد.

رادیاتور آلومینیومی تاچی با استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز اروپا و با خط تولید تمام اتومات دایکاست و تست فشار 100 درصد اتوماتیک تولید می گردد.تحمل فشار رادیاتور آلومینیومی تاچی معادل 72 بار که به نوع خود بالاترین میزان فشار در بین برندهای دیگر رادیاتور آلومینیومی است. 

محاسبه ظرفیت حرارتی مناسب رادیاتور آلومینیومی تاچی

در مناطق معتدل و کاربری های مسکونی به ازای هر متر مربع از فضای ساختمان (با احتساب ارتفاع سقف 3 متر)می توان به طور سرانگشتی 100 کیلوکالری بر ساعت، ظرفیت گرمایشی در نظر گرفت و با توجه به ظرفیت حرارتی هر کدام از مدل های رادیاتور آلومینیومی تاچی ،تعداد پره های هر اتاق را می توان محاسبه کرد.برای مثال:اگر از مدلspu رادیاتور آلومینیومی تاچی استفاده شود، با توجه به ظرفیت حرارتی پایین تر هر پره ،تعداد پره ها برای یک متراژ ثابت نسبت به مدل Atrisa بیشتر خواهد بود.

با توجه به یکسان نبودن میزان اتلاف حرارت از جدارهای مختلف ساختمان، بهترین محل برای نصب رادیاتور آلومینیومی دیوار خارجی و حتی الامکان زیر پنجره ها و یا محل هایی که اتلاف حرارتی بیشتری وجود داشته است.

توان حرارتی رادیاتور آلومینیومی تاچی

  • رادیاتور آلومینیومی تاچی مدل SPU دارای توان حرارتی معادل 108 وات به ازای هر پره می باشد.

  • رادیاتور آلومینیومی تاچی مدل ARIO دارای توان حرارتی معادل 179 وات به ازای هر پره می باشد.

  • رادیاتور آلومینیومی تاچی مدل TORINO دارای توان حرارتی معادل 183 وات به ازای هر پره می باشد.

  • رادیاتور آلومینیومی تاچی مدل ATRISA دارای توان حرارتی معادل 186 وات به ازای هر پره می باشد.

شرایط گارانتی رادیاتور آلومینیومی تاچی

رادیاتور آلومینیومی تاچی دارای ضمانت بی قید و شرط 10 ساله می باشد.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 4 - 1 محصول از 4)
  • 1
  • 1