پکیج ایرتورپن

پکیج ایرتورپن

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/02/20 ساعت 12:40

پکیج ایرتورپن IRTURPAN Heating Package

پکیج ایرتورپن محصول ایران و ترکیه دارای 5 مدل کالورا ، کالورا دیجیتال، کانفئوپریمییکس، پروتئوس و پروتئوس پلاس در چهار ظرفیت 24000 ، 28000 ، 30000 ، 35000 تولید می شود.

پکیج ایرتورپن مدل کانفئوپریمیکس از نوع پکیج های چگالشی، پکیج های ایرتورپن می باشد.

پکیج دیواری ایرتورپن قابلیت کارکرد با گاز مایع و گاز شهری را دارد.

امکانات و قابلیت های پکیج دیواری ایرتورپن

تمامی مدل های پکیج دیواری ایرتورپن دارای سیستم محفاظتی بای پاس ByPass هستند.

سیستم بای پس پکیج چیست؟ سیستم بای پاس پکیج زمانی عمل می کند که به دلیل گرفتگی (رسوب یا هر علت دیگر) در مدار لوله کشی و یا بسته بودن 

رادیاتور ها اجازه گردش صحیح آب در مدار نباشد. در این زمان دما و فشار در پکیج بصورت ناگهانی بالا رفته و صدماتی را به دستگاه وارد میکند ،جهت جلوگیری از این اتفاق، شیر بای پاس الکتروپمپ پکیج عمل کرده و مدار کنار گذر یا بای پاس پمپ را باز نموده و آب در پمپ به گردش در می آید.

پکیج ایرتورپن در تمامی مدل ها دارای سیستم ضد گریپاژ و ضد یخ زدگی است. سیستم ضد گریپاژ در پکیج ایرتورپن بدین معناست که در زمان خاموش بدون پکیج به دلیل جلوگیری از انباشت رسوب در قطعات متحرک پکیج مانند الکتروپمپ و شیر سه راهه و ... ، به مدت زمان چند ثانیه الکتروپمپ روشن شده و کار می کند تا انباشت رسوب برطرف شود و الکتروپمپ و شیر سه راهه  اصطلاحاً جامپ یا گریپاژ نکنند. (سیستم ضد گریپاژ زمانی عمل می کند که برق دستگاه تامین باشد).

سیستم ضد یخ زدگی در پکیج دیواری ایرتورپن بر اساس دمای آب داخل مبدل حرارتی پکیج عمل میکند. بدین صورت که اگر دمای آب از حدی پایین تر بیاید دستگاه اجازه روشن شدن مشعل و افزایش دمای آب داخل پکیج داده تا از یخ زدگی دستگاه جلوگیری شود. (این امکان در صورت اتصال پکیج به سیستم گاز رسانی و تامین برق دستگاه امکان پذیر است).

از امکانات دیگر پکیج ایرتورپن می توان به الکترود آیونایز حفاظت شعله، سیستم محافظتی کاهش ولتاژ سیستم محافظتی افزایش ولتاژ ، سیستم محافظتی افزایش یا کاهش فشار مدار گرمایش ، ترموستات حد ، شیر هواگیری خودکار اشاره کرد.

پکیج ایرتورپن مدل کالورا

پکیج ایرتورپن مدل کالورا در دو مدل دیجیتال و آنالوگ در ظرفیت های 24000 و 28000 تولید می شوند که می توان از آن ها برای گرمایش ساختمان های استاندارد از متراژ 70 تا 200 متر مربع استفاده کرد.

مدل دیجیتال پکیج ایرتورپن مدل کالورا دارای نمایشگر کوچکی است که قادر به نمایش حالت کارکرد دستگاه و نمایش کدهای خطای قسمت های مختلف دستگاه است.

پکیج های مدل کالورای ایرتورپن تماماً از نوع فن دار هستند و می توانند هوای احتراق مورد نیاز خود را از محیط خارج دریافت کنند. و برای نصب و راه اندازی بدین صورت باید از دودکش های دوجداره مخصوص بهره برد.

مدل پروتئوس پکیج ایرتورپن

مدل پروتئوس پکیج ایرتورپن در دو نوع پروتئوس و پروتئوس پلاس (دیجیتال) می باشند.

مدل پروتئوس پلاس دارای صفحه نمایشگر دیجیتال جهت نمایش حالت کارکرد دستگاه و نمایش کدهای خطا بر روی دستگاه می باشد. اما مدل پروتئوس از نوع آنالوگ می باشد.

مدل پروتئوس پکیج ایرتورپن در ظرفیت 24000 تولید می شود که قابلیت نصب در ساختمان های استاندارد از متراژ 70 تا 170 متر مربع را دارا می باشد.

محفظه احتراق پکیج پروتئوس ایرتورپن از نوع بسته است و جهت کارکرد صحیح می تواند هوای احتراق مورد نیاز را از فضای خارج تامین و گاز های حاصل از احتراق را به خارج منتقل کند که این امر نیازمند استفاده از دودکش دوجداره است.

پکیج ایرتورپن مدل کامفئوپریمیکس

پکیج ایرتورپن مدل کامفئوپریمیکس از پکیج های چگالشی است که در ظرفیت های حرارتی 24000 و 30000 و 35000 جهت کاربری در ساختمان های استاندارد از متراژ 70 تا 250 مترمربع مناسب است.

پکیج چگالشی ایرتورپن دارای برچسب مصرف انرژی A و دو حالت کارکرد آسایش Comfort و اقتصادی Economy می باشد.

پکیج ایرتورپن مدل کامفئوپریمیکس از نوع پکیج های دارای نمایشگر دیجیتال است که قابلیت نمایش حالات کارکرد دستگاه از جمله دمای واقعی ، دمای تنظیم شده ، کد خطا و فشار کاری سیستم را نمایش می دهند.

پکیج دیواری ایرتورپن چگالشی با استفاده از پیش گرم کردن آب ورودی با دمای دودکش دارای راندمان بالایی است پکیج چگالشی ایرتورپن از نوع فن دار با قابلیت تامین هوای احتراق از خارج است و از دودکش دوجداره مخصوص پکیج های فن دار باید جهت کارکرد صحیح استفاده شود.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)

کاتالوگ پکیج ایرتورپن