پکیج ام آی تری

پکیج ام آی تری

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/05/20 ساعت 11:43

پکیج ام آی تری MI3 Heating package

پکیج ام آی تری در دو مدل زمینی و دیواری از ظرفیت ۱۵۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت مناسب برای گرمایش و تامین آبگرم مصرفی واحد های مسکونی، تجاری و اداری از ظرفیت ۶۰ تا ۲۰۰ متر مربع تولید و عرضه می گردد.

پکیج ام آی تری دیواری از نوع آنالوگ دو مبدل است که در دو نوع فن دار و بدون فن تولید می شود.

پکیج ام آی تری زمینی

پکیج ام آی تری زمینی در سه مدل PE5  و PE4 و PE3 به ترتیب به ظرفیت حرارتی ۲۸۲۰۰ و ۲۲۰۰۰ و ۱۵۵۰۰ کیلو کالری بر ساعت با استفاده از پره های دیگ چدنی با طراحی خاص و ضریب هدایت بالا تولید می شود. تعداد پره های به کار رفته در پکیج ام آی تری معادل ۳ تا ۵ پره است .

راندمان پکیج زمینی ام آی تری معادل ۹۰ درصد است .

پکیج زمینی ام آی تری زمینی از انواع پکیج های بلند زمینی با منبع ذخیره و تولید آبگرم مصرفی است که دارای محفظه احتراق باز است .(بدون فن)

مشعل در پکیج زمینی ام آی تری

پکیج ام آی تری زمینی از مشعل آتمسفریک بی صدا تعبیه شده در داخل دستگاه بهره می برد که قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع را دارد . سیستم احتراق پکیج ام آی تری زمینی دارای شیر برقی دو مرحله ای گاز ، مرکز الکترونیکی شیر گاز و شعله و جرقه زن، بدون شمعک با سیستم جرقه زن خودکار و دارای سیستم آیونایز(ترموالکتریک)است.

تولید آبگرم مصرفی در پکیج زمینی ام آی تری

پکیج ام آی تری زمینی دارای منبع ذخیره آب گرم مصرفی ۲۰۰ لیتری از نوع کویل دار است که در مدل های مختلف قابلیت تامین آبگرم مصرفی از ۱۶ تا ۲۲ لیتر بر دقیقه را دارا می باشد. به دلیل وجود منبع ذخیره گرادیان دمایی ثابتی  در آب خروجی از پکیج ام آی تری زمینی وجود دارد و حساسیت به رسوب گیری در آنها کم است.

حداکثر دمای آبگرم مصرفی تولیدی پکیج ام آی تری زمینی معادل ۶۰ درجه سانتی گراد است.

حداکثر فشاری که منبع آبگرم مصرفی پکیج ام آی تری میتواند تحمل کند ۶ بار است .

سیستم کنترل پکیج ام آی تری زمینی

سیستم کنترل پکیج ام آی تری زمینی بنا به سفارش میتواند آنالوگ یا دیجیتال طراحی و تولید گردد.

بهره گیری از حسگر دود ،۶ عدد حسگر کنترل دما، شیر اطمینان، آنود منیزیم (به منظور جلوگیری از خوردگی شیمیایی)، منبع انبساط و ... سبب حصول اطمینان از عملکرد پکیج ام آی تری زمینی خواهد بود .

دما و فشار کاری پکیج ام آی تری زمینی 

حداکثر دما و فشار کاری ام آی تری زمینی در سیستم گرمایش معادل ۹۰ درجه سانتی گراد و ۳ بار است.(فشار ۳ بار رابطه مستقیم با ارتفاع ساختمان دارد)

الکترو پمپ سیرکولاتور در پکیج ام آی تری زمینی

پکیج ام آی تری زمینی دارای دو عدد الکترو پمپ سیرکولاتور دار سه سرعته برای گرم کردن آب شوفاژ و گرم کردن آبگرم بهداشتی است که معمولا از برند گراندفوس دانمارک و یا داب ایتالیا انتخاب می گردد.

گارانتی پکیج ام آی تری زمینی

پکیج ام آی تری زمینی دارای ۳۰ ماه ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی است.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 3 - 1 محصول از 3)
  • 1
  • 1