پکیج داتیس کار

پکیج داتیس کار

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 14:42

پکیج زمینی داتیس کار از جمله پکیج های گرمایشی زمینی با منبع تهیه و ذخیره آبگرم مصرفی است که از ظرفیت حرارتی ۴۰،۰۰۰ تا۲۰۰،۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت تولید می شود .

پکیج زمینی داتیس کار مناسب برای گرمایش و تامین آبگرم مصرفی ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی کوچک و ... از متراژ ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مربع زیر بنا می باشد .از دستگاه پکیج زمینی داتیس کار جهت سیستم های گرمایش کف ، گرمایش استخر و جکوزی و ... می توان بهره برد.

تمامی مدل های پکیج زمینی داتیس کار با برق مصرفی تک فاز عمل می کنند.

پکیج زمینی داتیس کار Datiskar Floor Mounted Heating Package

پکیج زمینی داتیس کار

پکیج زمینی داتیس کار دارای مشعل مجزا با تامین هوای اجباری بصورت فن دار است و مشعل نصب شده روی دستگاه بنا به درخواست خریدار می تواند از نوع گاز سوز ، گازوئیل سوز و یا دوگانه سوز باشد.

پکیج زمینی داتیس کار در مدل های مختلف دارای ارتفاع بین ۱۱۰ تا ۱۳۵ سانتی متر ، طول بین ۹۲ تا ۱۴۰ سانتی متر و عرض ۶۵ تا ۹۰ سانتی متر است.ابعاد ذکر شده بدون در نظر گرفتن طول مشعل و فاصله ی مورد نیاز برای سرویس کاری و اجرای دودکش است. لذا جهت انتخاب پکیج زمینی داتیس کار این ابعاد باید به طول مورد نیاز محل نصب افزوده گردد.

تمامی مدل ها و ظرفیت های پکیج زمینی داتیس کار دارای دودکش سایز ۶ اینچ می باشند.

تجهیزات بکار رفته در پکیج زمینی داتیس کار

پکیج زمینی داتیس کار جهت تامین گرمایش و انتقال حرارت مشعل به آب داخل پکیج از دیگ فولادی کوچک دو پاس کوره برگشتی بهره می برد که دارای سیستم ایمنی و حجم انبساط (منبع انبساط) در داخل پکیج است .

منبع انبساط بکار رفته در پکیج زمینی داتیس کار از نوع بسته دیافراگمی است.

منبع تولید آبگرم در پکیج زمینی داتیس کار از نوع کویل دار با کویل مسی اسپیرال بوده و بدنه ی منبع از ورق فولادی گالوانیزه و با ضخامت ۴ میلی متر تولید می شود.

محل قرارگیری منبع بصورت افقی روی دیگ با شاسی کشی مخصوص می باشد.

الکترو پمپ های بکار رفته در پکیج زمینی داتیس کار از نوع خطی با اتصال رزوه ای و در سایز های بالاتر با اتصال فلنچی و معمولأ از برند های معتبر مانند داب و ویلو و گراندفوس می باشد.

روی بدنه ی دستگاه نمایشگرهای فشار و دما و کلید روشن و خاموش و ولوم تنظیم دما نصب شده است.

جهت تامین فشار برگشت آبگرم مصرفی باید از پمپ جداگانه ای در ورودی قسمت  برگشت استفاده کرد.

تمامی متعلقات و پکیج روی شاسی فولادی نصب شده است که علاوه بر بی نیاز کردن دستگاه پکیج به فونداسیون مخصوص در زمان نصب، وزن دستگاه روی آن است و امکان نقل و انتقال آسان را فراهم می سازد.

فشار و دمای کاری پکیج داتیس کار

حداکثر تحمل فشار کاری دیگ فولادی بکار رفته در پکیج زمینی داتیس کار معادل ۳ بار یا ۳۰ متر است و بصورت واضح تر برای ساختمانهایی تا ۹ طبقه مناسب است.

حداکثر دمای پکیج زمینی داتیس کار جهت آبگرم خروجی رادیاتور ها می تواند تا ۸۵ درجه سانتی گراد و حداکثر دمای آبگرم مصرفی تولید شده معادل ۶۰ درجه سانتی گراد باشد.

بدنه ی پکیج زمینی داتیس کار

بدنه ی دستگاه پکیج زمینی داتیس کار توسط ورق فولادی با ضخامت مناسب پوشیده شده با عایق پشم شیشه به ضخامت مناسب می باشد تا علاوه بر جلوگیری از اتلاف حرارت از بدنه پکیج سبب جلوگیری از بالا رفتن دمای بدنه شود.

قسمت خارجی کاور توسط پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک قرمز پوشش داده شده و در کوره پخت می شود.

شرایط گارانتی پکیج زمینی داتیس کار

پکیج زمینی داتیس کار دارای ۱ سال ضمانت شرکت داتیس کار منوط به نصب دستگاه توسط عامل مجاز است.  

این مطلب برگرفته از بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 7 - 1 محصول از 7)