مشعل ری

مشعل ری

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/09/26 ساعت 13:19

مشعل ری Ray Burner

مشعل ری Ray International Burner ساخت کشور آلمان در انواع مشعل گازی، مشعل گازوئیل سوز، مشعل دوگانه سوز و چندگانه سوز در انواع خانگی نیمه صنعتی و صنعتی از ظرفیت 9 تا 29070 کیلووات تولید و عرضه می شوند.

مشعل ری دارای انواع مشعل های یکپارچه و هوا جدای صنعتی می باشد.

مشعل گازی ری Ray Gas Burner

مشعل گازی ری در 4  مدل کامپکت، منوبلاک، یونیور سال با بدنه یکپارچه و مشعل گازی صنعتی هوا جدای EG از ظرفیت حرارتی  ۹تا29070 کیلووات توان حرارتی تولید و عرضه می شود.

تمامی مدل های مشعل گازی ری از نوع Low Nox هستند.

مشعل های Low Nox به مشعل هایی گفته می شود که تولید اکسید های نیتروژن در آنها در حد پایین میباشد. 

اکسیدهای نیتروژن در حضور نور آفتاب سبب تشکیل لایه های پایین جو شده و بارش های اسیدی را سبب می شوند.

حذف مقداری کتناز اکسید نیتروژن نیازمند صرف هزینه 500 تا 900 دلار است.

حد مجاز کنونی جهانی Nox به میزان 30 تا9 ppm است.

سری کامپکت مشعل گازی ری از ظرفیت ۹تا 140 کیلو وات جهت کاربری های خانگی با سطح صدای بسیار پایین و قابلیت نصب و راه اندازی آسان میباشد و دارای سه مدل 2002 و 2001 و 2000 میباشد.

مشعل گازی ری مدل منوبلاک در 10 مدل از ظرفیت حرارتی 35 تا 4755 کیلو وات جهت کاربری در دیگ های آبگرم و آب داغ و روغن و گرم کننده های هوا و…به کار میرود. 

که قابلیت نصب تابلو برق مشعل روی بدنه مشعل و یا روی تابلو برق بویلر را دارد. سری منوبلاک مشعل ری دارای بهترین حالت ترکیبی سوخت و هوا و راندمان احتراق بالایی است.

سری یونیورسال مشعل گازی ری که از مدل های صنعتی مشعل ری است که در ۲ مدل از ظرفیت  4651 تا 1162کیلووات می باشند،قابلیت نصب بر روی دیگ های فولادی آبگرم و بخار و آب داغ و روغن داغ را دارا می باشند.سری یونیورسال قابلیت کارکرد با گاز مایع را دارد و دارای فن مجزا برای احتراق گاز طبیعی و گاز مایع است.

این مشعل مناسب برای نصب بر روی بویلرهای دارای فشار محفظه احتراق بالایی هستند می باشد. 

مشعل گازی ری مدل یونیورسال قابلیت عملکرد با هوای پیش گرم شده تا دمای 250 درجه سانتیگراد را دارد،این عامل تاثیر به سزایی در راندمان مشعل گازی و نیورسال دارد.

مشعل گازی صنعتی ری مدل  EG که کاربرد های نیروگاهی و استفاده در مولد های حرارتی و دیگ های آبداغ و روغن داغ را دارد در 12 مدل از ظرفیت حرارتی 29070 تا 465 کیلو وات تولید میشود این مشعل در ظرفیت های دیگر نیز به صورت سفارشی قابل ارائه است. 

مشعل صنعتی گازی ری دارای فن جداگانه برای احتراق کلیه گازهای صنعتی به صورت همزمان و یا جداگانه می باشد. مشعل گازی ری مدل EG قابلیت کارکرد با گاز پیش گرم تا 250 درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

مشعل گازوئیل سوز ری 

مشعل گازوئیل سوز ری در 4 مدل مولتی، مونوکامپکت، یونیورسال، و روتاری کاپ  BGE از ظرفیت حرارتی 29070 تا 14 کیلووات تولید می شود.

مشعل های گازوئیلی ری قابلیت کارکرد به صورت Low Nox دارد.

مشعل گازوئیل سوز ری مدل مولتی که از ظرفیت 150 تا 14 کیلو وات تولید می شود کاربرد خانگی دارد و جهت دیگ های آبگرم، آبداغ، دیگ های روغن داغ و .... استفاده می شود. 

مشعل گازوئیلی ری سری مولتی بسیار کم صدا بوده و تنها مشعل دارنده نشان فرشته آبی (Blue Angel) در دنیا می باشد.

مشعل گازوئیل سوز ری مدل مونوکامپکت Monocompact در 14 مدل از ظرفیت 4744 تا 22 کیلو وات تولید میشود که دارای بالاترین راندمان به جهت ترکیب بهینه سوخت و هوا است.

مشعل نیمه صنعتی گازوئیلی ری مدل یونیورسال که دارای 12 مدل از ظرفیت 4651 تا 1162 کیلووات است قابلیت کارکرد با هوای پیش گرم تا دمای 250 درجه سانتیگراد است.

مشعل گازوئیلی ری مدل روتاری کاپ قابلیت کارکرد با کلیه سوخت های روغنی و سنگین و مواد سوختی دیگر را دارا میباشد و در12  مدل از ظرفیت 29070 تا 465 کیلووات تولید می شود. مشعل گازوئیلی ری قابلیت کار کرد با هوای پیش گرم صنعتی تا 250 درجه سانتیگراد را دارد.

مشعل دوگانه سوز ری 

مشعل دوگانه سوز ری در 3 مدل واریومات، یونیورسال و BGEC از ظرفیت حرارتی 150 تا 29070 کیلووات تولید میشود. 

مشعل های دو گانه سوز یا چند گانه سوز ری به صورت low Nox تولید می شوند.

مدل واریومات مشعل دوگانه سوز ری (Variomat) در7مدل از ظرفیت حرارتی 4650 تا 150 کیلو وات با قابلیت عملکرد با سوخت گاز و مایع گازوئیل و یا مازوت میباشد و قابلیت ترکیب بهینه سوخت و هوا را جهت بالابردن راندمان را دارد.

مدل یونیورسال صنعتی مشعل دوگانه سوز ری که قابلیت کار کرد بر روی دیگ های آبگرم، آب داغ، بخار و مولدهای صنعتی میباشد در 2 مدل از ظرفیت حرارتی از 4651  تا 1162 کیلووات است که قابلیت کارکرد با سوخت گاز و گازوئیل و مازوت را دارا می باشد.از مشعل دوگانه سوز ری مدل یونیور سال در بویلرهای با فشار محفظه احتراق بالا استفاده می شود و امکان کارکرد با هوای پیشگرم 250 درجه سانتیگراد را جهت افزایش راندمان را دارا می باشد.

مشعل صنعتی چندگانه سوز ری BGEC که در12  مدل از ظرفیت حرارتی 29070 تا 465 کیلووات تولید میشود دارای قابلیت عملکرد با دو نوع ماده نفتی و هر نوع مایع و گازی که ارزش حرارتی داشته باشد را دارد.

مشعل صنعتی چندگانه سوز ری مدلBGEC  قابلیت احتراق با سوخت های ترکیبی را به صورت همزمان دارد و با هوای پیشگرم تا 250 درجه سانتیگراد است به جهت کنترل پوسته در گستره 10/1 میتواند کار کند.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 90)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3