رادیاتور آلومینیومی ایران نوین

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:20

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین تولید شرکت صنعتی آب بند دارای نشان استاندارد ایران و نشان CE اروپا در پنج مدل ترمو، کالر، باران، یونیک و الماس تولید می شود. رادیاتور آلومینیومی ایران نوین با پیشرفته‎ترین تکنولوژی ساخت اروپا و با خط تولید تمام رباتیک به صورت دایکاست تولید می شود.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین IRANNOVIN Aluminium Radiator

تمامی مدل های رادیاتور آلومینیومی ایران نوین دارای آکس (فاصله بین لوله ها) 500 میلی متر هستند.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین دارای پوشش رنگ زیبا و مقاوم و قابلیت سهولت در نصب و تنوع دو مدل و تعداد پره ها و قابلیت اضافه و کم کردن پره ها و ظرفیت حرارتی را دارا می باشد.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین

تولید رادیاتور آلومینیومی ایران نوین

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین دارای طراحی جذاب اروپایی به صورت آلومینیوم دایکاست تولید می شود.

استفاده از خط تولید تمام رباتیک با کیفیت جوشکاری متمایز و استفاده از رنگ آمیزی اتوماتیک کیفیت و مقاومت رادیاتور را تضمین می کند.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین به دلیل استفاده از پوشش محافظ داخلی قابلیت کارکرد با انواع پکیج شوفاژ دیواری، موتورخانه مرکزی، سیستم های خورشیدی و بویلر چگالشی را دارا می باشد.

تمامی رادیاتورهای آلومینیومی ایران نوین پس از ساخت به صورت اتوماتیک تحت تست قرار می گیرند.

 رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل کالر

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل کالر با حجم آبگیری 51/0 لیتر به ازای هر پره و توان حرارتی هر پره معادل 145 کیلوکالری بر ساعت و طول هر پره از رادیاتور معادل 77 میلی متر تولید می شود.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل ترمو

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل ترمو با حجم آبگیری هر پره معادل 45/0 لیتر و توان حرارتی معادل 125  کیلوکالری بر ساعت و طول هر پره از رادیاتور معادل 58 میلی متر تولید می شود.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل یونیک

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل یونیک با حجم آبگیری هر پره معادل 26/0 لیتر و توان حرارتی هر پره معادل 105 کیلوکالری بر ساعت و طول هر پره معادل 70 میلی متر تولید می شود. مدل یونیک دارای ضخامت کمتر از مدل های دیگر رادیاتور آلومینیومی و معادل 60 میلی متر است.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل الماس

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین مدل الماس با حجم آبگیری هر پره معادل 75/0 لیتر و ظرفیت حرارتی هر پره معادل 102 کیلوکالری بر ساعت و طول هر پره معادل 76 میلی متر تولید می شود. ضخامت رادیاتور الماس مانند مدل باران معادل 60 میلی متر است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)