رادیاتور پنلی ایران نوین

رادیاتور پنلی ایران نوین

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 15:00

رادیاتور پنلی ایران نوین IRANNOVIN Panel Radiator

رادیاتور پنلی ایران نوین تولید گروه صنعتی آب بند با خط تولید رادیاتور در ایران ساخت ایتالیا به صورت تمام اتوماتیک است. رادیاتور پنلی ایران نوین تنها نوع پیشرفته ترین کنوکتور دار و در 4 مدل PK یک پنل یک کنوکتور و PKP دو پنل و یک کنوکتور و PKKP دو پنل  و دو کنوکتور و PKKPKP سه پنل و سه کنوکتور تولید می شود.

تولید رادیاتور پنلی ایران نوین

رادیاتور پنلی ایران نوین تولید شده از ورق های فولادی با جوشکاری تمام اتوماتیک شامل نقطه جوش ، درز جوش ، جوش اتصالی ورود و خروج می باشد. مرحله بعدی در تولید رادیاتور پنلی ایران نوین شستشو و پوشش سطحی رادیاتور با مواد نانو به منظور چربی زدایی ، طول عمر بیشتر ، دوام و جذب رنگ و عدم زنگ زدگی و خوردگی انجام می شود.

مرحله رنگ آمیزی پس از شستشو به وسیله مواد نانو انجام می شود. که در دو مرحله پوشش اولیه به صورت رنگ با پایه آب و مرحله پخت اول و پوشش ثانویه به وسیله رنگ پودری الکترواستاتیک به صورت رباتیک و پخت نهایی در کوره می باشد.

مرحله تست که مرحله نهایی تولید رادیاتور ایران نوین است به صورت دقیق به وسیله ابزارهای مخصوص کالیبره شده برای همه رادیاتورها انجام می شود.

کیفیت ساخت کیفیت قطعات دو پرسکاری کیفیت جوشکاری و تست تخریب تحت فشار 15 بار انجام می‎پذیرد.

قسمت ضخامت رنگ – کیفیت و ضربه پذیری رنگ و بسته بندی در تمام مراحل تست می گردد.

ابعاد رادیاتور پنلی ایران نوین

رادیاتور پنلی ایران نوین از طول 40 سانتی متر تا 400 سانتی متر و از ارتفاع 30 سانتی متر تا نهایتاً 90 سانتی متر قابلیت تولید دارد. که معمولا از طول 60 تا 180 سانتی متر تولید می شود و در طول های دیگر به صورت سفارشی امکان پذیر است. ارتفاع معمول تولید رادیاتور پنلی ایران نوین معادل 55 سانتی متر و آکس 50 سانتی متر است و در ارتفاع های دیگر به صورت سفارشی تولید می شود.

عرض رادیاتور ایران نوین در نوع PK معادل 53 میلی متر ، در نوع PKP معادل 70 میلی متر و در نوع PKKP معادل 104  میلیمتر و در نوع PKKPKP معادل 140 میلیمتر است.

ظرفیت حرارتی رادیاتور پنلی ایران نوین

رادیاتور پنلی ایران نوین در طول 1 متر و ارتفاع 55 سانتی متر در مدل 22PKKP در اختلاف دمای 60 درجه دارای ظرفیت حرارتی معادل 1880 کیلوکالری بر ساعت است. اختلاف دمای 60 درجه منظور اختلاف دمای سطح رادیاتور و محیط است.

مزایای رادیاتور پنلی ایران نوین

  • راندمان بالا به جهت حجم آبگیری کم و تشعشع حرارتی بالا

  • عدم ایجاد رسوب گرفتگی به دلیل پوشش سطح داخلی

  • عدم ایجاد گازهای سمی به واسطه سولفاته شدن فلز و عدم نیاز به هواگیری مکرر

  • امکان نصب به صورت دوطرفه و استفاده از هود و سطح رادیاتور

  • انجام تست های کامل و اطمینان از عملکرد صحیح

بیشتر
حذف همه
(نمایش 4 - 1 محصول از 4)
  • 1
  • 1