مشعل اتمسفر

مشعل اتمسفر

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 1399/09/26 ساعت 14:20

مشعل اتمسفر Atmosphere burner

مشعل اتمسفر در نوع گازسوز و گازوئیل سوز از ظرفیت حرارتی ۹۰.۰۰۰تا۳۵۰.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت تولید و عرضه میشود. از مشعل اتمسفر برای دیگ های چدنی و فولادی و آبگرمکن های صنعتی ، کوره های هوای گرم و کاربری های صنعتی میتوان بهره برد.

تمامی مشعل های اتمسفر در انواع گازی، گازوئیلی از نوع یک مرحله ای با دمپرهای ثابت و قابل تنظیم میباشد و دارای رله الکترونیکی برای کنترل دقیق کارکرد مشعل هستند.

مشعل اتمسفر از قدیمی ترین و پر فروش ترین مشعل های تولید داخل است.

مشعل گازی اتمسفر

مشعل گازی اتمسفر  در سه مدل AGB400 ،AGB120 ،AGB90 باظرفیت حرارتی از حداقل  ۵۰.۰۰۰تا حداکثر ۳۵۰.۰۰۰تولید میشوند.برق مصرفی تمام مدل های دستگاه مشعل اتمسفر گازی از نوع تکفاز است ودارای الکتروفن با گردش ۲۸۰۰ دور در دقیقه میباشند.

تمامی مدل های مشعل گازی اتمسفر دارای ترانس جرقه برای تشکیل شعله هستند و پایش شعله به عهده میله یونیزاسیون است.

میله یونیزاسیون در مشعل های گازی به جهت کنترل عملکرد مشعل و شیر برقی گاز است. بگونه ای که در زمان تعیین شده مورد نیاز برای تشکیل شعله اگر میله یونیزاسیون گرم شود اجازه ادامه کار به مشعل را میدهد در غیر اینصورت مشعل خاموش میشود.

رله الکترونیکی نصب شده بر روی مشعل گازی اتمسفر از نوع G790 شکوه میباشد.

مشعل گازوئیلی اتمسفر

مشعل گازوئیلی اتمسفر در دو مدل AOB150 و AOB 90 میباشد که دارای حداقل ظرفیت ۴۰.۰۰۰ و حداکثر ۱۵۶.۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت است که اصطلاحا به مدل مشعل AON90 با ظرفیت ۴۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت مشعل ۱ تا ۳ و به مشعل AOB150 با ظرفیت ۱۵۶.۰۰۰ تا ۸۷.۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت مشعل ۳ تا ۵ گفته میشود.

سیستم احتراق در مشعل های گازوئیلی اتمسفر به صورت یک مرحله ای با دمپر های دستی و قابل تنظیم است. برق مصرفی تمامی مدل های مشعل گازوئیلی از نوع تکفاز میباشد.

الکترو موتور به کار رفته در مشعل گازوئیلی اتمسفر از نوع ۲۸۰۰دور در دقیقه با برند ایرانی است که میتواند بنا به سفارش  از نوع ایتالیایی انتخاب گردد.

پمپ گازوئیلی مشعل گازوئیلی اتمسفر از برند دانفوس و سری BFP میباشد.

از ترانس جرقه و فتوسل جهت تشکیل و کنترل شعله در مشعل گازوئیلی اتمسفر استفاده میشود.استفاده از چشم الکترونیک بدلیل نور زرد شعله گازوئیل است و حساسیت فتوس با چشم الکترونیک به نور زرد است.و هنگامی که شعله تشکیل میشود فتوس فرمان ادامه کار به مشعل میدهد و زمانی که پس از مدت مشخص شعله تشکیل شود فتوسل کارکرد مشعل را متوقف میکند.

پمپ گازوئیلی مشعل های گازوئیلی آتمسفر به صورت کوپل مستقیم به الکتروموتور فن مشعل متصل است.

رله الکترونیکی بکار رفته در مشعل گازوئیلی اتمسفر از نوع TF701 شکوه است. 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)
  • 1
  • 1

‎⁨کاتالوگ مشعل اتمسفر⁩