بخاری کارگاهی لادیز

بخاری کارگاهی لادیز

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/06/30 ساعت 13:29

بخاری کارگاهی لادیز​ Ladiz Air Furnace and Industrial Heater

بخاری کارگاهی لادیز در دو نوع بخاری کارگاهی نفتی و بخاری کارگاهی گازی در ظرفیت 50000 کیلوکالری بر ساعت با قابلیت گرمایش تا 1200 متر مکعب را دارا می باشد.

کاربرد انواع بخاری کارگاهی لادیز

بخاری کارگاهی لادیز به دلیل سیستم کارکرد بدون فن، با استفاده از جریانات همرفتی فضا را گرم می کند و لذا با توجه به حرارت زیاد اطراف دستگاه به هیچ عنوان قابلیت استفاده در منازل مسکونی، ادارات، بانک ها  و ... را ندارد و صرفا جهت سالن هایی با فضای بزرگتر مانند: سوله ، انبار ، ورزشگاه ، کارگاه و ... طراحی شده است.

مشخصات فنی بخاری کارگاهی لادیز

دستگاه بخاری کارگاهی لادیز نفتی و گازی مجهز به شیر برقی و ترموکوپل جهت ایمنی بیشتر هنگام قطع و وصل گاز می باشند.

بدنه دستگاه بخاری کارگاهی لادیز دارای رنگ کوره ای نسوز مقاوم تا 800 درجه سانتی گراد در جدار بیرونی می باشد. روی بدنه دستگاه های بخاری کارگاهی از ورق های فولادی حالت داده شده استفاده شده تا بتوان انتقال حرارت را افزایش داده و راندمان دستگاه را بالا برد.

کلاهک تعدیل در بالای دستگاه سبب انتقال حرارت هرچه بیشتر به محیط اطراف می شود. مصرف نفت در نوع نفتی هیتر کارگاهی لادیز حدود 5 لیتر بر ساعت و در نوع هیتر گازی کارگاهی حدود 5 متر مکعب بر ساعت می باشد.

شرایط استفاده از بخاری کارگاهی گازی لادیز

بخاری کارگاهی لادیز نوع گازی را می توان با گاز شهری و یا گاز کپسول استفاده نمود. (اوریفیس تغذیه گاز دستگاه باید باید متناسب با نوع گاز مصرفی تعویض گردد.)

هیچ گونه محدودیت اقلیمی در استفاده از دستگاه بخاری کارگاهی لادیز وجود ندارد.

رعایت فاصله مناسب هنگام استفاده از بخاری کارگاهی از اصول بنیادی استفاده از این دستگاه است، چرا که حرارت اطراف دستگاه به دلیل لوکال بودن آنها بسیار بالاست و امکان آتش سوزی تجهیزات اطراف را فراهم می سازد

شرایط گارانتی بخاری کارگاهی لادیز

گارانتی انواع دستگاه بخاری کارگاهی لادیز 2 سال می باشد.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 1 - 1 محصول از 1)
  • 1
  • 1