مخزن ذخیره تهران پلیمر یارا

مخزن ذخیره تهران پلیمر یارا

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/08/18 ساعت 13:10

منبع ذخیره آب پلاستیکی پلیمر یارا Polymer Yara Storage Tank

منبع ذخیره آب پلاستیکی پلیمر یارا در ۱۰ مدل عمودی ، افقی ، وان ، سمپاش ، اسلیم ، بیضی ، قیفی ، زیرپله ، نیسانی و...از ظرفیت ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتر تولید می شود.

منبع پلیمر یارا در چهار نوع تک لایه ،‌ دولایه ، سه لایه وچهارلایه آنتی باکتریال مقاوم در برابر اشعه ی UV است.

منابع پلیمر یارا در تمامی سایز ها قابلیت نصب اتصالات در سایز های استاندارد را دارند.

از منبع ذخیره آب پلاستیکی پلیمر یارا برای نگهداری انواع مایعات ، مواد بهداشتی ، شیمیایی و نفتی با قابلیت استفاده در صنایع و منازل مسکونی و تجاری و ... استفاده می شود.

از این منابع برای استفاده در مناطق آب و هوایی سرد و گرم استفاده می شود و قابلیت حمل آسان و عمر طولانی دارند.

منبع ذخیره ی پلاستیکی پلیمر یارا دارای قابلیت ضد خوردگی و حالت انعطاف پذیری است.

در هنگام خرید منبع ذخیره ی پلاستیکی پلیمر یارا باید سایز و محل اتصال مورد نیاز ذکر شود و یا در محل پروژه اتصال مورد نیاز بر روی منبع سوراخکاری و نصب گردد.

مخزن عمودی ذخیره آب پلاستیکی پلیمر یارا

مخزن عمودی ذخیره آب پلاستیکی پلیمر یارا از ظرفیت ۵۵ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر از  قطر ۳۶ سانتی متر تا ۲۶۰ سانتی متر تولید می شود که در انواع تک لایه ، دولایه ، سه لایه ، چهار لایه و مجهز به دریچه ی بازدید است.

منبع ذخیره پلاستیکی پلیمر یارا در نوع عمودی در برخی از ظرفیت ها دارای دو نوع کوتاه و بلند است که نوع کوتاه دارای قطر بیشتر و نوع بلند دارای ارتفاع بیشتر و قطر کمتر است. 

وان پلاستیکی پلیمر یارا

وان پلاستیکی پلیمر یار که از ظرفیت ۲۰ تا ۵۰۰۰ لیتر تولید می شود بصورت رو باز است که در برخی از ظرفیت ها دارای انواع کوتاه و بلند است. وان های پلاستیکی پلیمر یارا به صورت ذوزنقه تولید می شود.

مخزن سمپاش تهران پلیمر یارا

مخزن سمپاش تهران پلیمر یارا در دو ظرفیت ۱۰۰ تا۴۰۰ لیتر تولید می شوند که دارای دریچه ی بازدید هستند.

مخزن مکعبی پلیمر یارا

مخزن مکعبی پلیمر یارا که از ظرفیت ۱۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر تولید می شود بصورت افقی خوابیده هستند که دریچه ی بازدید دارند. ارتفاع این مدل منبع از ۴۳ تا ۸۲ سانتی متر در مدل ها ی مختلف است. 

مخزن ذخیره ی پلیمر یارا اسلیم

مدل اسلیم مخزن ذخیره ی تهران پلیمر یارا در سه ظرفیت ۵۰۰ و ۱۰۰ و۵۰۰۰ لیتر تولید می شود که در نوع ۵۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری دارای عرض ۶۰ سانتی متر و در مدل ۵۰۰۰ لیتری دارای عرض ۹۰ سانتی متر است. از این مخازن برای محل هایی که دارای درب های ورودی کوچکتری هستند و محل جابجایی تجهیزات در آن مکان دشوار است استفاده می شوند.

مخزن بیضی تهران پلیمر یارا

مخزن بیضی تهران پلیمر یارا از ظرفیت ۵۰۰ لیتر تا ۵۰۰۰ لیتر با ارتفاع کمتر از طول و عرض تولید می شود.این مخزن دارای دریچه ی بازدید است.

مخزن قیفی تهران پلیمر یارا

مخزن قیفی برای استقرار باید بر روی استراکچر مناسب نصب گردد و در کاربری هایی استفاده می شود که نیاز به تخلیه ی سریع دارند. ظرفیت مخزن قیفی پلیمر یارا از ۲۵۰ تا ۵۰۰۰ لیتر می باشد. مخزن قیفی پلیمر یارا دارای دریچه ی بازدید است.

 

مخزن زیر پله ی تهران پلیمر یارا

مخزن زیر پله ی تهران پلیمر یارا از ظرفیت ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتر جهت استقرار در زیر پله طراحی شده است . مخزن زیر پله در بالاترین قسمت دارای دریچه ی بازدید است. 

مخزن نیسانی پلیمر یارا

جهت استقرار در پشت وانت (معمولا نیسان) طراحی شده است و دارای ظرفیت ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ لیتر است.

مخزن افقی ذخیره تهران پلیمر یارا

مخزن افقی ذخیره تهران پلیمر یارا از ظرفیت ۱۰۰ تا ۱۵۰۰۰ لیتر تولید می شود و نسبت عرض به ارتفاع در این مدل از منبع ثابت است. دریچه بازدید در قسمت بالای منبع وجود دارد.

این مطلب برگرفته از سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت در زمینه تأسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 76)
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2