پکیج گرم ایران

پکیج گرم ایران

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/05/20 ساعت 11:21

پکیج گرم ‎ایران  GARMIRAN Heating Package 

پکیج گرم ‎ایران از جمله پکیج ‎های زمینی است‎ که دارای دیگ و محفظه احتراق پره ‎ای چدنی است و از ظرفیت 28 تا 72 کیلو وات مناسب برای ساختمان‎ های مسکونی، اداری، تجاری و.... تولید و عرضه می‎شود. پکیج گرم ‎ایران زمینی در تمامی ظرفیت ‎ها دارای مشعل استاندارد نصب شده داخل دستگاه از نوع آتمسفریک است.

دیگ و محفظه احتراق به‎ کار رفته در پکیج گرم ‎ایران زمینی از نوع چدن آتش‎خوار سبک طراحی‎ شده ‎است و با حداقل وزن و ابعاد می‎باشد. 

تمامی مدل ‎های پکیج زمینی گرم ‎ایران از نوع بدون فن هستند و در صورت نیاز به فن به ‎صورت سفارشی و فن‎ دار تولید می‎شوند. 

پکیج گرم ‎ایران زمینی با مدل تجاری DACATECH شناخته‎ می‎شوند و دارای دو مدلTWوATW است. 

تمامی مدل ‎های پکیج گرم‎ ایران زمینی قابلیت کارکرد با گاز طبیعی شهری و گاز مایع LPG را دارا می‎باشند.

پکیج گرم ایران زمینی مدل TW

پکیج گرم ایران زمینی مدل TW از ظرفیت حرارتی 24 تا 72 کیلو وات با قابلیت تولید آبگرم مصرفی از مقدار 14 تا 30 لیتر بر دقیقه در 5 مدل و ظرفیت تولید می‎شوند.

پکیج گرم ‎ایران زمینی مدلTWدارای الکترو پمپ برگشتی آبگرم مصرفی، مبدل حرارتی تولید آب‎ گرم مصرفی و سیستم کنترل و ترموستات است. 

مدل TW پکیج گرم ‎ایران فاقد پمپ سیرکولاتور آب شوفاژ است اما قابلیت اضافه شدن پمپ را دارد.

پکیج گرم ‎ایران زمینی مدل TW دارای ترموستات کنترل دما و آب‎ گرم مصرفی و ترموستات حد می‎باشد. تعداد پره دیگ چدنی به ‎کار رفته در پکیج زمینی گرم ایران مدل TW بین 4 تا 9 پره است و شیرگاز برقی به ‎کار رفته در این پکیج از برند Sit ایتالیا می‎باشد.

پکیج گرم ‎ایران زمینی مدل ATW 

پکیج گرم ‎ایران زمینی مدل   ATW که تنها برای سیستم گرمایش به ‎کار می‎رود بدون پمپ و بدون مبدل آب ‎گرم مصرفی است و از ظرفیت 24 تا 72 کیلو وات در 5 ظرفیت ومدل تولید می‎شود.

 پکیج گرم‎ ایران زمینی مدل   ATW فاقد پمپ گردش آب مدار شوفاژ است اما قابلیت افزودن پمپ به تناسب پروژه و محل نصب را دارا می‎باشد. این پکیج جهت کنترل دما دارای ترموستات است. 

تعداد پره‎ های چدنی به‎ کار رفته در این پکیج مانند مدل  TWاز ۴ تا ۹ پره می‎باشد و برای کنترل سیستم گاز از شیر برقی Sitایتالیا بهره برده ‎است.

بازه فشار و دمای کارکرد پکیج گر‎م ‎ایران زمینی 

فشار کارکرد پکیج گرم‎ ایران زمینی معادل 3 بار است و در مدل  TWکه امکان تولید آبگرم مصرفی را دارد فشار آب شهر جهت تولید آبگرم مصرفی می‎تواند تا 8 بار نیز باشد. 

بازه دمایی کارکرد پکیج گرم ‎ایران زمینی 85 تا 30 درجه سانتی‎گراد می‎باشد.

بدنه پکیج زمینی گرم ایران دارای قابلیت دسترسی به قطعات داخلی را دارد و از داخل به جهت جلوگیری از بالا رفتن دمای بدنه و اتلاف حرارتی عایق‎ کاری شده ‎است.

مساحت تحت پوشش در پکیج زمینی گرم‎ ایران

مساحت تحت پوشش در پکیج زمینی گرم ‎ایران در ساختمان ‎های استاندارد از 100 تا 450 متر مربع می ‎باشد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 10 - 1 محصول از 10)