یونیت هیتر ساراول

یونیت هیتر ساراول

آخرین بروزرسانی : شنبه 1400/04/12 ساعت 15:55

یونیت هیتر ساراول در چهار نوع یونیت هیتر برقی، یونیت هیتر کلاسیک، یونیت هیتر صنعتی و یونیت هیتر های معمول آب و بخار تولید می شود.

رنج ظرفیت تولیدی یونیت هیتر ساراول از حداقل ۲۱،۰۰۰ تا ۴،۰۰۰،۰۰۰  بی تی بو برساعت می باشد. یونیت هیتر ساراول در مدل های آبگرم ، بخار ، برقی و روغن داغ تولید می شوند.

یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار Saravel Unit heater

یونیت هیتر ساراول

یونیت هیتر ساراول آبگرم و بخار در ۱۰ مدل و دو دسته بندی استاندارد و ظرفیت بالا تولید می شود. مدل استاندارد یونیت هیتر ساراول از الکتروموتور ۹۰۰ دورو نوع ظرفیت بالا از الکتروموتور ۱۴۰۰ دور بهره می برد.

یونیت هیتر ساراوان در نوع آبگرم استاندارد از ظرفیت۲۱،۰۰۰ تا ۱۲۲،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت و در نوع ظرفیت بالا از ۴۱،۵۰۰ تا ۲۱۱،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر ساراول نوع بخار در نوع استاندارد از ظرفیت حرارتی ۴۲،۲۰۰ تا ۲۶۲،۴۰۰ بی تی یو بر ساعت و در نوع ظرفیت بالا از ۸۶،۸۰۰ تا ۴۷۰،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر برقی ساراول

یونیت هیتر برقی ساراول با توان ۱،۵ تا ۲۲،۲ کیلو وات توان برقی در دو نوع با فن ۹۰۰ دور و ۱۴۰۰ دور تولید می شود. یونیت هیتر ساراول برقی در مدل های مختلف دارای میزان هوادهی از ۲۳۰ تا ۳۵۰۰ CFM می باشد که با برق سه فاز ۳۸۰ ولت کار می کند.

تعداد المان های حرارتی برقی بکار رفته در یونیت هیتر برقی ساراول از ۱ تا ۹ عدد در ظرفیت های مختلف متفاوت است که می توان بصورت ۱تا سه مرحله ای آنها را کنترل نمود. البته یونیت هیتر ساراول دارای تجهیزات کنترلی برای این کار نیست و باید بصورت مجزا تهیه گردد.

یونیت هیتر صنعتی ساراول

یونیت هیتر صنعتی ساراول در ۸ مدل از ظرفیت حرارتی ۳۴۱،۰۰۰ تا ۴،۰۳۶،۰۰۰ بی تی یو بر ساعت تولید می شود.

یونیت هیتر صنعتی ساراول با بخار و آبگرم می تواند عمل کند و در مکانهایی استفاده می شود که بار حرارتی و میزان هوادهی بالایی نیاز است.

در دستگاه یونیت هیتر صنعتی ساراول از فن سانتریفوژ فوروارد استفاده شده است.

این دستگاه در دو نوع زمینی با خروجی هوای افقی و سقفی با خروجی هوای عمودی به سمت پائین برای مکان هایی که دارای ارتفاع سقف بالایی هستند تولید می شود.

بدنه یونیت هیتر ساراول

بدنه ی یونیت هیتر ساراول از ورق فولادی گالوانیزه تولید می شود و پس از ساخت به وسیله ی پوشش رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده می شود. بدنه یونیت هیتر ساراول بنا به سفارش می تواند از نوع آلومینیوم یا استیل نیز باشد.

کویل در یونیت هیتر ساراول

کویل یونیت هیتر ساراول از نوع مسی بدون درز با سایز ۳.۸  اینچ می باشد . لوله های مسی به وسیله ی فین پلیت های آلومینیوم احاطه شده اند . فین های یونیت هیتر ساراول می توانند از نوع آلومینیوم یا مس باشند که بصورت فین پلیت یا اسپیرال طراحی می شوند.

تحمل فشار کویل بخار در یونیت هیتر ساراول تا ۲۰۰ psig و تحمل دمای کویل آبگرم تا ۱۳۰ درجه و بصورت سفارشی تا ۲۰۰ درجه سانتیگراداست.

مدل های ظرفیت بالای یونیت هیتر ساراول دارای کویل ۱.۲ اینچ هستند که دارای فین اسپیرال  می باشند.

استفاده از کویل ها ی فولادی در یونیت هیتر ساراول بخار برای فشارهای بالای ۲۰ psig تا ۲۰۰ و برای یونیت هیترهای آبگرم با دمای سیال بالای ۱۳۰ درجه سانتی گراد تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد استفاده می شود.

کویل های بخار و کویل های آبگرم توسط فشار۳۲۵psig  تحت تست هیدرواستاتیک قرار می گیرند.

الکتروفن یونیت هیتر ساراول

فن در یونیت هیتر ساراول از نوع آکسیال با پروانه ی متصل به موتور بصورت مستقیم می باشد. که دارای بالانس استاتیکی و دینامیکی هستند.

الکترو موتور در یونیت هیتر ساراول از نوع سه فاز و یا تکفاز با دور ۹۵۰ یا ۱۴۵۰ دور در دقیقه هستند . از الکتروموتورهای

ضد انفجار برای محل هایی که دارای مواد و گازهای قابل اشتعال و فرار هستند نیز می توان بهره برد .

هوادهی فن یونیت هیتر ساراول از ۴۷۵ تا ۴۴۰۰ متر مکعب بر ساعت در مدل های مختلف متفاوت است .

نصب یونیت هیتر ساراول

نصب یونیت هیتر ساراول

منبع این مطلب سایت بامین تهویه می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 20 - 1 محصول از 20)
  • 1
  • 1