یونیت هیتر صبافرین

یونیت هیتر صبافرین

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:51

یونیت هیتر صبافرین Sabafarin Unit Heater

یونیت هیتر صبافرین

یونیت هیتر صبافرین در دو نوع آبگرم و بخار با 14 مدل و ظرفیت در بازه ی 27.000 تا 549.000 بی تی یو برساعت تولید و عرضه می گردند.

یونیت هیتر صبافرین دارای قابلیت جابه جایی هوا از 550 تا 3950 فوت مکعب بر دقیقه بنا به ظرفیت در مدل های مختلف می باشند.

بدنه یونیت هیتر صبافرین

بدنه یونیت هیتر صبافرین در دو نوع آبگرم و بخار از ورق های فولادی ST14 با استفاده از الگوها و قالب های مخصوص پس از چربیگیری و فسفاتینگ و چربی زدایی و عبور از خشک کن با رزین ملامینه آلکیدی یا همان رنگ پودری پوشش داده می شود و سپس در درون کوره هوای گرم تا 200 درجه سانتی گراد گرم می شوند.

کویل یونیت هیتر صبافرین

کویل گرمایی یونیت هیتر صبافرین در نوع آبگرم از مس با قطر 5/8 اینچ و ضخامت 0.63 میلی متر با استفاده از پوشش فین آلومینیومی به تراکم 12 فین بر اینچ تولید می گردد.

نوع بخار کویل یونیت هیتر صبافرین از لوله مانسمان فولادی 5/8 اینچ به ضخامت 1/5 میلی متر و یا از لوله مسی به قطر 5/8 اینچ به ضخامت جدار 1 میلی متر با پوشش فین آلومینیومی تولید می گردد.

فین تمامی مدل های یونیت هیتر صبافرین از نوع آلومینیومی است که با دستگاه اکسپندر عمودی انجام می پذیرد و تمامی فین های در دستگاه پرس فین تمام اتوماتیک تولید می گردد.

تهیه و تولید کویل یونیت هیتر صبافرین از نوع استنلس استیل نیز وجود دارد تمامی مدل های کویل یونیت هیتر صبافرین پس از ساخت تست نشتی و تحمل فشار می شوند.کویل آبگرم 10 بار فشار تست و کویل بخار 30 بار فشار تست را تحمل می کند.

کویل تمامی مدل های یونیت هیتر صبافرین به جز مدل 200 از نوع دو ردیفه می باشد. مدل 200 دارای کویل سه ردیفه است.

الکتروموتور یونیت هیتر صبافرین

الکتروموتورهای یونیت هیتر صبافرین تماما از نوع تکفاز دودور هستند،که بنا به کاربرد پروژه می توان با دودور 900 و 1400 در دقیقه راه اندازی شوند.بر حسب سفارش می توان از الکتروموتورهای سه فاز و یا الکتروموتورهای ضد انفجار استفاده کرد.

پروانه یونیت هیتر صبافرین

پروانه ی به کار رفته در یونیت هیتر صبافرین از نوع آلومینیومی به ضخامت 1/5 میلی متر با هاب فولادی می باشد  که دارای فشار بالای استاتیکی و دینامیکی است.

دمپر هوای یونیت هیتر صبافرین

دمپرهای یونیت یهتر صبافرین دارای قابلیت تنظیم جهت هستند.در حالت سفارشی می توان از دمپرهای ایرفویل با اهرم تنظیمی یکپارچه می باشد،که می تواند پرتاب هوا را تا دو برابر دمپرهای معمولی افزایش داد.

نصب یونیت هیتر صبافرین

یونیت هیتر صبافرین را می توان به دو صورت دیواری و سقفی نصب کرد که اصطلاحا حالت عمود زن و افقی زن نامیده می شود.در زیر متراژ پرتاب با دو ارتفاع نصب در حالات مختلف نمایش داده شده است.

لوله کشی یونیت هیتر صبافرین

در زیر روش نصب یونیت هیتر صبافرین نوع آبگرم و بخار نمایش داده شده است.

نصب یونیت هیتر صبافرین

شرایط گارانتی یونیت هیتر صبافرین

گارانتی یونیت هیتر صبافرین به مدت یک سال می باشد.

منبع این سایت بامین تهویه، تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 28 - 1 محصول از 28)
  • 1
  • 1