فن کویل توسوت

فن کویل توسوت

آخرین بروزرسانی : يكشنبه 1399/07/27 ساعت 12:46

فن کویل توسوت Tosot Fan Coil

فن کویل توسوت ساخت شرکت گری در 4 مدل فن کویل دیواری  فن کویل سقفی توکار، سقفی کاستی یکطرفه، سقفی کاستی چهارطرفه از ظرفیت 200 تا 1200 فوت مکعب بر دقیقه قدرت هوادهی تولید و عرضه می شوند. فن کویل توسوت در تمامی مدل ها دارای طراحی کامپکت و مجهز به فن چند دور و فیلترهای قابل شستشو می باشند.

لوله های بکار رفته در فن کویل توسوت از نوع لوله های مسی با شیار داخلی و سطح تماس بالا به دلیل ایجاد انتقال حرارت و راندمان بیشتر است.

فن کویل توسوت

فن کویل دیواری توسوت

فن کویل توسوت دیواری در دو مدل معمولی و با شیر سه طرفه برقی تولید می شود مدل بدون شیر برقی از ظرفیت 200 تا 500 فوت مکعب بر دقیقه هوادهی و مدل دارای شیر سه راهه برقی در دو ظرفیت 200 و 300 فوت مکعب بر دقیقه تولید می شوند.

فن کویل توسوت دیواری دارای سیستم نظافت خودکار است و دارای سیستم پیشگیری از هوای سرد و کارکرد بدون صدا می باشد. جریان هوای فن کویل توسوت دیواری به جهت طراحی مناسب ، بهینه شده است. توزیع هوای یکنواخت تاثیر بالایی در توزیع دما و رطوبت دارد.

فن کویل توسوت دیواری ظاهر شبیه به  پنل داخلی کولر گازی اسپلیت دارد و دارای نمایشگرهای حالت عملکرد روی دستگاه است.

فن کویل دیواری توسوت دارای سیستم کنترل از راه دور است و می توان سیستم کنترل سیم دار را به صورت اختیاری روی دستگاه نصب نمود.

میزان صدای تولیدی این دستگاه از 32 تا 50 دسیبل در مدل های مختلف متفاوت است.

فن کویل توسوت دیواری قابلیت اتصال به سیستم هوای تازه را ندارد و نصب این دستگاه بر روی سقف و زمین امکان پذیر نیست.

فن کویل سقفی توکار توسوت

فن کویل توسوت سقفی توکار در 5 مدل از ظرفیت 200 تا 800 فوت مکعب بر دقیقه قدرت هوادهی دارد.

اتصال به کانال توزیع هوای تازه در فن کویل سقفی توکار توسوت امکان پذیر است . افت فشار استاتیک خارجی فن کویل توسوت سقفی توکار معادل 30 پاسکال است.

فن کویل سقفی توکار قابلیت  اتصال برگشت هوا از زیر یا از پشت را با استفاده از زانویی دارا می باشد.

فن کویل توسوت سقفی توکار بمانند سایر فن کویل های سقفی نیازمند دریچه های ورودی و خروجی هوا می باشند.

کنترل فن کویل توسوت سقفی توکار به واسطه کنترل کننده سیم دار دیواری انجام می شود.

فن کویل کاستی چهارطرفه توسوت

فن کویل توسوت کاستی چهارطرفه دارای 9 مدل از ظرفیت هوادهی 300 تا 1200 فوت مکعب بر دقیقه است که در تمامی مدل ها دارای پمپ درین به جهت تخلیه تشتک و نمایشگر به جهت نمایش کدهای خطا روی پنل است. توزیع هوا در این مدل از فن کویل توسوت کاستی بصورت چهارطرفه است و سبب توزیع یکسان دما و رطوبت می گردد.

از دیگر امکانات فن کویل توسوت کاستی چهارطرفه می توان به سیستم پاک کردن خودکار اواپراتور از رطوبت بعد از خاموش کردن دستگاه است که از ایجاد کپک جلوگیری می کند. فن دستگاه فن کویل کاستی چهار طرفه توسوت در شرایط اظطراری به صورت اجباری با سرعت بالا عمل می کند. فن کویل توسوت چهار طرفه تا ظرفیت CFM500 دارای ارتفاع 240 میلی متر و در ظرفیت های بالاتر دارای ارتفاع 320 میلی متر است.

فن کویل توسوت کاستی یکطرفه

فن کویل توسوت کاستی یکطرفه در دو ظرفیت 300 و 400 فوت مکعب بر دقیقه تولید می شود. فن کویل کاستی یکطرفه توسوت دارای سیستم عیب یاب خودکار،نظافت خودکار،کارکرد بی صدا، پیشگیری از ورود هوای سرد و هوای گرم در محیط به صورتی که اگر دمای آب ورودی به فن کویل در حد تنظیم نباشد فن عمل نخواهد کرد تا از ایجاد هوای گرم در تابستان و هوای سرد در زمستان جلوگیری شود.

سیستم کنترل فن کویل کاستی یکطرفه توسوت از نوع راه دور می باشد و استفاده از سیستم کنترل سیم دار به صورت اختیاری امکان پذیر است.

فن کویل کاستی یکطرفه توسوت دارای ارتفاع کم معادل 185میلی متر به جهت نصب آسان در سقف کاذب است.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل توسوت

فن کویل توسوت در تمامی مدلها دارای 1 سال گارانتی می باشند.

این مطلب برگرفته از بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 21 - 1 محصول از 21)
  • 1
  • 1