کولر گازی هیوندای

کولر گازی هیوندای

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/15 ساعت 14:51

کولر گازی هیوندای Hyundai Air Condition

کولر گازی هیوندای در انواع کولر گازی دیواری، پرتابل و ایستاده از ظرفیت حرارتی ۹۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت بصورت اینورتر دار، ‌بدون اینورتر، حاره ای گرمسیری (تروپیکال) و سردو گرم (برای مناطق معتدل) تولید می شوند. کولر گازی هیوندای در تمامی مدل ها از فین های طلایی و آلومینیومی در کندانسور جهت ایجاد انتقال  حرارت بیشترو طول عمربالا تر بهره می برد.

کولر گازی هیوندای دارای قابلیت های بالا از جمله روشن شدن پس از قطعی برق بصورت اتوماتیک Auto start ، حالت خواب Sleep mode ،  تمیز شدن خودکار Self cleaning ، کابین ضد فرسایش ، جذب رطوبت بالا ، فین های آلومینیومی هیدروفیلیک ، فیلتر ویتامین c ، جلوگیری از انتشار هوای سرد در فصل زمستان ، تایمر و... می باشد.

تمامی مدل های کولر گازی هیوندای بجز مدل ایستاده از نوع تکفاز هستند.

کولر گازی هیوندای

کولر گازی هیوندای اینورتر

کولر گازی هیوندای اینورتر تنها در نوع دیواری و از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ بی تی یو بر ساعت با گرید انرژی  A و گاز مبرد R410a بصورت تکفاز تولید می شود .این دستگاه دارای فیلتر ویتامین  C  و عملکرد ضد قارچ است. کولر گازی هیوندای اینورتر در دو مدل تولید می شود که از لحاظ فیلتراسیون و شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

 تمامی دستگاه های کولر اینورتر هیوندای از نوع سرد و گرم دو فصلی هستند.این دستگاه دارای نمایشگر دما بصورت مخفی رو پنل است.

کمپرسور دستگاه کولر گازی اینورتر هیوندای از نوع روتاری است.

کولر گازی هیوندای سرد و گرم بدون اینورتر

کولر گازی هیوندای سرد و گرم بدون اینورتر طراحی شده برای مناطق معتدل با سطح صدای پائین کارکرد  در ۵ ظرفیت از ۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ با گاز مبرد R410a تولید می شود. کلاس انرژی این دستگاه A است.

این دستگاه دارای دو سری، با طرح بدنه و فیلتراسیون متفاوت است. کولر گازی هیوندای سرد و گرم بدون اینورتر در تمامی مدل ها دارای نمایشگر دما بصورت مخفی روی بدنه یونیت داخلی است . کمپرسور دستگاه سرد و گرم بدون اینورتر هیوندای ازنوع روتاری است.

کولر گازی هیوندای حاره ای گرمسیری

کولر گازی هیوندای حاره ای گرمسیری (تروپیکال) دارای سه ظرفیت ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰، ۳۶۰۰۰ باگرید انرژی B و فیلتراسیون قوی مجهز به فیلتر ویتامین C با گاز مبرد R22  تولید می شود. کمپرسور کولر گازی هیوندای گرمسیری از نوع پیستونی است.

برق مصرفی تمامی مدل های کولر گازی هیوندای تروپیکال از نوع تکفاز است و این دستگاه دارای نمایشگر دما روی پنل است. این دستگاه تنها در نوع سرد و بدون سیستم گرمایش تولید می شود.

کولر گازی پرتابل هیوندای

کولر گازی پرتابل هیوندای تنها در ظرفیت ۱۲۰۰۰ با گرید انرژی A و مبرد  R410 با سطح صدای ۶۴ دسیبل تولید می شود. دستگاه پرتابل هیوندای دارای چرخ های مخصوص با قابلیت گردش ۳۶۰ درجه بوده و تمام اجزای نصب و راه اندازی از جمله لوله ارتباطی به فضای بیرون است. برق مصرفی در این دستگاه تکفاز ۱۶۰۰ وات است و از کمپرسور روتاری بهره می برد. وزن این دستگاه معادل ۳۲ کیلوگرم است.

این دستگاه در قسمت پشتی دارای محفظه ذخیره آب است که در زمان های معین باید تخلیه گردد.

سیستم عملکرد کولر گازی پرتابل هیوندای از نوع سرد و گرم است.

کولر گازی هیوندای ایستاده

کولر گازی هیوندای ایستاده در ظرفیت ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت با گرید انرژی B و کمپرسور های اسکرال جهت تامین ظرفیت سرمایش و گرمایش تولید می شوند. دستگاه کولر گازی ایستاده هیوندای دارای برد کنترلی با قابلیت نمایش دما با دکمه های لمسی است. برق مصرفی این دستگاه ها از نوع سه فاز بوده و پرتاب باد در آن بصورت ۴ جهته با دمپرهای اتوماتیک افقی و عمودی است.

گارانتی کولر گازی هیوندای

تمامی مدل های کولر گازی هیوندای دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی قطعات هستند.

منبع این مطلب بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 27 - 1 محصول از 27)
  • 1
  • 1