کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/15 ساعت 15:46

کولر گازی پاناسونیک Panasonic Air Conditioner

کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی اسپلیت پاناسونیک در دو نوع دو منظوره (گرمایشی و سرمایشی) و فقط سرمایش مناسب برای مناطق معتدل و گرمسیری از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بصورت اینورتر دار یا بدون اینورتر تولید می شود .کولر گازی پاناسونیک با رنج دمای بالای کاری قابلیت نصب و بهره وری در تمام اقلیم های آب و هوایی را دارند.

کولر گازی اسپلیت پاناسونیک در مدل اکونوی دارای سنسورهای متعدد و حساس جهت پایش وضعیت محیط و تطابق کارکرد با دمای محیط است.

کولر گازی اسپلیت پاناسونیک

کمپرسور کولر گازی پاناسونیک

کمپرسور کولر گازی اسپلیت پاناسونیک از نوع روتاری با تکنولوژی پیشرفته و قدرت سرمایش بیشتر، حداکثر سرمایش را با محدوده وسیع دمای کارکرد با تنظیم سرعت عملکرد بوجود می آورد .

کمپرسور اینورتر کولر گازی پاناسونیک

اینورتر در کمپرسور پاناسونیک با استفاده از تغییر دور موتور برای تنظیم دما از روشن و خاموش کردن کمپرسور دستگاه جلوگیری کرده و این امر سبب صرفه جویی در مصرف انرژی تا ۳۰ درصد می شود.

سیستم کمپرسور اینورتر پاناسونیک در حالت توربو می تواند تا ۱/۵ برابر قدرت کمپرسور غیر اینورتر عمل کرده و محیط را سریعآ خنک کند.

پرتاب باد کولر گازی پاناسونیک

در مدل های جدید کولر گازی پاناسونیک بدلیل استفاده از فن یونیت داخلی با قطر زیاد و دریچه های مکش پهن و استفاده از دو باله در خروجی هوا به اندازه ی ۲۵ متر پرتاب باد ایجاد میشود.

پره های خروجی دوقلو ، پره های انعطاف پذیری هستند که می توانند جریان هوا را هدایت کنند . این پره ها قادر به متراکم سازی هوا و هدایت آن به سمت بالا برای پرتاب بیشتر هستند.

 قطور بودن فن سبب جابجایی حجم هوای بیشتر و دریچه ی پهن مکش سبب عبور حجم هوای زیاد در کولر گازی پاناسونیک است.

سیستم Jet stream که مشخصات فوق را داراست هوای پاک و خنک را تا ۲۵ متر به هر گوشه خانه می رساند.

کندانسور کولر گازی اسپلیت پاناسونیک

کندانسورهای پاناسونیک از میکرو کانال ها برای عبور هوا و ماده مبرد استفاده می کنند . کندانسور MCC از آلیاژ ویژه مقاوم در خوردگی تولید می شود.

کندانسور پاناسونیک دارای لایه آبی مقاوم در برابر خوردگی ، فرسایش  است که  Blue Fin‌نام دارد.

یونیت خارجی کولر گازی پاناسونیک

یونیت خارجی کولر گازی پاناسونیک از آلیاژ روی و آلومینیوم و منیزیم تولید شده است که به آن سوپر دیما گفته می شود.سوپردیما در واقع همان ورق فولادی است که برای ساخت قطعات خارجی کولر گازی اسپلیت پاناسونیک استفاده می شود و از دستگاه در برابر خوردگی مراقبت می کند .

در دستگاه های پاناسونیک جهت جلوگیری از خوردگی گالوانیک بین آلومینیوم و مس از فولاد ضد زنگ و  قطعات رزینی برای جلوگیری از اتصال مستقیم آلومینیوم و مس استفاده شده است.

گاز مبرد کولر گازی پاناسونیک

گاز مبرد کولر گازی پاناسونیک دوستدار محیط زیست و از نوع R410a است.

رنج دمای کاری کولر گازی پاناسونیک

عملکرد دمایی تست شده برای کولر گازی پاناسونیک در مدل های مختلف از ۳۵- درجه سانتی گراد تا ۵۵ درجه سانتی گرا مناسب برای تمام اقلیم های آب و هوایی است.

مزایای سیستم اینورتر کولر گازی پاناسونیک

سیستم اینورتر پاناسونیک با استفاده از چند آپشن قادر است بیش از ۳۵ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند، از این ویژگی ها می توان به سیستم تشخیص عدم حضور ، جستجوی محیط ، تشخیص نور خورشید ، تشخیص فعالیت ، موج دما و... اشاره کرد.

سیستم تشخیص عدم حضور : این سیستم حضور و یا عدم حضور شخص را تشخیص داده و در صورت عدم حضور دما را برای صرفه جویی در مصرف انرژی تا دو درجه افزایش می دهد.

سیستم جستجوی محیط : با سیستم جستجوی محیط جهت باد به سمتی می رود که فرد حضور دارد و اتلاف انرژی در فضای خالی اتاق را کم کرده و منطقه بلا استفاده را شناسایی می کند.

سیستم تشخیص فعالیت : سیستم اکونوی میزان فعالیت در محیط را تشخیص داده و با توجه به میزان فعالیت ظرفیت برودتی را تغییر می دهد.

موج دما : کنترل ریتمیک دما و ذخیره انرژی بدون سلب آسایش افراد .

سیستم تشخیص نور خورشید : کولر گازی پاناسونیک مجهز به سیستم اکونوی می تواند میزان انرژی دستگاه را با توجه به شدت نور خورشید تنظیم کند.

سیستم نانوجی کولر گازی اسپلیت پاناسونیکسیستم نانو جی با آزاد کردن یون های منفی در فضا که قابلیت چسبیدن به ذرات معلق را دارند عمل میکنند. این ذرات دوباره به فیلتر برگشته  و جذب می شوند. سیستم نانوجی قادر به تولید ۳ تریلیون ذره در فضا برای به دام انداختن ذرات معلق است .

گرد و غبار ، گرده گیاهان، ذرات معلق ،دود اتومبیل ها ، باکتریها ، ویروس ها ، قارچ ها ، کپک ها ، دود سیگار، و ذراتی که از خارج از فضا توسط باد به داخل می آیند همگی تا ۹۹ درصد تصفیه می شوند.

شرایط گارانتی کولر گازی پاناسونیک

گارانتی دستگاه های پاناسونیک شامل ۵سال ضمانت کمپرسور و دو سال گارانتی قطعات است.

این مطلب برگرفته از بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 14 - 1 محصول از 14)