فن کویل گلتی

فن کویل گلتی

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/07/29 ساعت 12:33

فن کویل گلتی Galletti Fan Coil

فن کویل گلتی ( ایتالیایی ) در انواع مختلف فن کویل زمینی، فن کویل سقفی، دیواری، کانالی و فن کویل کاستی از ظرفیت های مختلف 200 cfm تا 2350 cfm بنا به مدل تولید می گردد.

فن کویل گلتی تماما تولید شده در کشور ایتالیا می باشد و تمامی قطعات بکار رفته در آنها ساخت اروپا می باشد.

فن کویل گلتی اعم از فن کویل سقفی، زمینی،کاستی،دیواری تمامی دارای استاندارد eurovent می باشد که نشان دهنده تطابق عملکرد دستگاه بامندرجات کاتالوگ ها است. eurovent معتبرترین استانداردهای عملکرد سیستم های تهویه مطبوع در اروپا می باشد.

فن کویل گلتی را می توان در منازل مسکونی، ساختمان های اداری، تجاری، تفریحی، مذهبی و هتل ها و .... استفاده نمود. کویل حرارتی تمامی مدل های فن کویل گلتی از نوع دو ردیف مسی با پره های آلومینیومی می باشد که در برخی مدل ها قابلیت ارتقا تعداد ردیف کویل نیز وجود دارد. جهت استفاده از فن کویل گلتی در سیستم های سرمایش و گرمایش همزمان امکان سفارش دستگاه ها بصورت دو کویل مجزا یا اصطلاحا چهار لوله وجود دارد.

فن کویل گلتی

ویژگی ها و امکانات فن کویل گلتی

تمامی مدل های فن کویل گلتی دارای فن سانتریفیوژ از جنس ABS با قابلیت کارکرد تا دمای 95 درجه سانتی گراد و طراحی شده بصورت خاص توسط شرکت Ebm آلمان با بالانس استاتیکی و دینامیکی می باشد.

الکترو موتور مدل های فن کویل گلتی دارای لرزه گیر موتور بوده و به صورت کوپل مستقیم به پروانه متصل شده تا از لرزش و صدا را در بین برند های اروپایی و ایتالیایی دیگر به حداقل برساند.

امکان استفاده از سنسور و فیلتر Bioxigen (اختراع کمپانی گلتی ) به عنوان امکانات قابل ارتقا به جهت افزایش کیفیت هوای محیط با حذف ذرات گرد و غبار، ویروس ها، باکتری ها، میکروب ها و انواع بوهای نامطبوع می باشد.

بدنه فن کویل گلتی از ورق گالوانیزه ضخیم مجهز به عایق صوتی و حرارتی و رطوبتی کلاس یک می باشند که در بعضی مدل ها ضخامت عایق به 10 میلی متر و چگالی 90 کیلو گرم بر متر مکعب می باشد.

فن کویل گلتی سقفی و فن کویل گلتی زمینی

فن کویل گلتی زمینی مدل FU و FL و فن کویل سقفی سری FC گلتی در 20 مدل از ظرفیت 5/1 کیلو وات و هوادهی 20 cfm تا ظرفیت 1100 cfm تولید می شوند.

مدل های FU  و FL فن کویل گلتی زمینی و مدل FC فن کویل گلتی سقفی دارای گواهینامه Eurovent می باشند.

الکتروموتورهای فن کویل سقفی و فن کویل گلتی زمینی در سه مدل ارائه می شوند.

  • نوع سه درو

  • نوع شش دور

  • نوع EC ( به موتورهایی که از آهنرباهای ثابت در روتور و برای کنترل جریان و ولتاژ از برد الکترونیکی استفاده می کنند.)

فن کویل گلتی 6 دور از معدود فن کویل های 6 سرعته در ایران می باشد.

فن کویل گلتی زمینی قابل استفاده بصورت افقی ( سقفی یا عمودی ایستاده ( زمینی) می باشند.

فن کویل تخت مدلی دیگر از فن کویل گلتی زمینی می باشد که از لحاظ ظاهری منحصر به فرد است و امکان استفاده و نصب بصورت عمودی و افقی را دارا می باشد.

فن کویل گلتی کاستی

فن کویل گلتی سقفی کاستی در 8 ظرفیت مختلف از 300 تا 1500 CFM با استفاده از مرغوب ترین متریال اروپا در کارخانه گلتی تولید می شود.

فن کویل گلتی کاستی دارای دو نوع الکتروموتور 4 سرعته و اینورتر است.

فن کویل گلتی سقفی کاستی دارای ریموت کنترل راه دور و سنسور دما در قسمت مکش می باشند تا ظرفیت دستگاه را بطور اتوماتیک کنترل نمایند.   

فن کویل گلتی کانالی

فن کویل گلتی کانالی فشار بالا در 14 ظرفیت مختلف از 350 CFM تا 2350 CFM با قابلیت نص بصورت افقی و عمودی و امکان کانال های مدور فلکسی با تبدیل مخصوص تولید می شوند.

دستگاه فن کویل گلتی کانالی دارای ارتفاع بسیار کم به میزان 28 سانتی متر تا ظرفیت 1000 CFM و 35 سانتی متر تا ظرفیت 2350 CFM می باشد.

فن کویل گلتی دیواری

فن کویل گلتی دیواری در 3 ظرفیت از 300 تا 500 CFM با بدنه پلیمری ABS با طراحی منحصر به فرد گلتی تولید می شود.

فن کویل گلتی دیواری دارای کنترل از راه دور و سنسور دما روی قسمت مکش دستگاه برای کنترل ظرفیت و کارکرد دستگاه می باشد.

فن کویل گلتی دیواری دارای برد الکترونیکی PID و مجهز به سیستم اینورتر برای تغییر دور موتور با توجه به دمای تنظیمی مورد نیاز است. فیلتر فن کویل دیواری گلتی از نوع پلیمری قابل شستشو با بازوبست آسان است. فن کویل گلتی دیواری دارای نمایشگر دما روی بدنه و نمایشگرهای حالت عملکرد دستگاه می باشند. دمپر هوای فن کویل گلتی دیواری دارای امکان تغییر زاویه با خروجی بصورت عمودی می باشد.                   

شرایط گارانتی فن کویل گلتی

گارانتی فن کویل گلتی براساس مدل آن ها متفاوت است. 

منبع این مطلب سایت بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت در زمینه تاسیسات کشور می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 35 - 1 محصول از 35)
  • 1
  • 1