دوزینگ پمپ اتاترون

دوزینگ پمپ اتاترون

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/08/19 ساعت 12:38

دوزینگ پمپ اتاترون ETATRON Dosing pump

دوزینگ پمپ اتاترون در انواع پمپ تزریقی دیافراگمی ، پمپ پیستونی و پمپ غلطکی جهت مواد شیمیایی به سیستم لوله کشی تولید می شوند. پمپ تزریق که به آن دوزینگ پمپ هم گفته می شود، جهت تزریق سیالات اسیدی ، قلیایی و...طبق دوز مشخص طراحی می شوند.

توان عبور سیال از این پمپ ها از ۱ تا ۱۰۲۷ لیتر بر ساعت و فشار تولیدی آن از ۱ تا ۲۰ بار می تواند باشد. درجه حفاظت پمپ کلرزن اتاترون در مدل های مختلف IP65 و یا IP55 است.

این پمپ ها دارای تائیدیه CE اروپا و مطابق با استاندارد های EN 61000-3-3 وce1891392  تولید می شوند.

پمپ کلرزن اتاترون در تمامی مدل ها دارای دبی قابل تنظیم هستند و اعداد ذکر شده بالاترین حد تامین دبی پمپ ها می باشند.

از پمپ های تزریق در پکیج های تزریق کلر برای استخر ها استفاده می شود که شامل مخزن کلر و همزن و الکتروموتور همزن می باشند به این مجموعه کلریناتور گفته می شود.

دوزینگ پمپ دیافراگمی اتاترون سری PKXMA

این سری از پمپ تزریق اتاترون از دبی ۲ تا ۵ لیتر بر ساعت و هد ۵ تا ۷ بار با توان ۳۲ وات بصورت تکفاز تولید می شوند.جنس بدنه ی این پمپ فایبر گلاس تقویت شده ضد اسید و دیافراگم تفلون یا PTFE با هد پروپیلن  PP است. پمپ اتاترون سری PKXMA بصورت زمینی و دیواری قابلیت نصب دارد.

از متعلقات و امکانات این پمپ می توان به عملگر کنترل سطح ، شلنگ مکش و تزریق و سایر اتصالات مربوطه ،سوپاپ فیلتر دار مکش و سوپاپ تزریق و... اشاره کرد.

این پمپ دارای کورس ۰.۸ میلی لیتر است.

دوزینگ پمپ دیافراگمی اتاترون سری DLS2MA

این سری از پمپ تزریق اتاترون دارای دیافراگم تفلون PTFE هد پلی پروتیلن و بدنه آلومینیومی ریخته گری با پوشش رنگ اپوکسی می باشد.پمپ اتاترون سری DLS2MA دارای دو عدد کنترل سطح و دارای اتصالات و سوپاپ های مربوطه است که بصورت تکفاز عمل می کند.

این پمپ دارای دو عدد عملکرد با دبی ۵X۲ و ۱۰X۲ و۲۰X۲  لیتر بر ساعت است و قابلیت تامین فشار تا ۱۰بار را دارد.

پمپ تزریق اتاترون مدل DLXMA

پمپ تزریق اتاترون مدل DLXMA با قابلیت تامین دبی از ۱ تا ۲۰ لیتر بر ساعت و قابلیت تامین فشار تا ۱۵ بار تولید می شود. بدنه این پمپ از پلی پروپیلن ضد اسید و مقاوم در برابر حرارت و دیافراگم تفلون PTFE و صفحه کنترل با دکمه های فشاری تولید می شود .کورس این پمپ از ۰.۸ تا ۱.۴ میلی متر است توان موتور این پمپ از ۳۷ تا ۵۸ وات در مدل های مختلف متفاوت است.

دوزینگ پمپ اتاترون دیافراگمی سری DLSMA/BT MA

دوزینگ پمپ اتاترون دیافراگمی سریMA  DLSMA/BT از دبی ۱ تا ۸۰ لیتر بر ساعت و فشار ۱ تا ۲۰ بار تولید می شود.کورس پمپ این دستگاه از ۰.۸ تا ۲.۴ میلی متر است . توان مصرفی این پمپ از ۶۰ تا ۱۲۴ وات در مدل های مختلف است.

این پمپ دارای دیافراگم تفلون PTFE و هد پلی پروپیلن PP و بدنه آلومینیومی با پوشش رنگ اپوکسی است.

پمپ تزریق دیافراگمی اتاترون سری  PBMA

دوزینگ پمپ اتاترون سری PBMA دارای موتور ۶۷ وات با کورس عملکرد ۱.۱ تا ۲.۷۸ میلی متر است که قابلیت تامین دبی از ۴ تا ۲۰ لیتر بر ساعت و تامین هد از ۵ تا ۲۰ بار را دارد.

این پمپ دارای دیافراگم PTFE و هد PP و بدنه فایبرگلاس تقویت شده از ضد اسید با IP65  است.

پمپ تزریق اتاترون سری PBMA دارای درپوش محافظ کلید های کنترلی است.

پمپ تزریق دیافراگمی اتاترون سری HFMA

این مدل  از دوزینگ پمپ اتاترون دارای دبی ۶۰ ت ۱۰۰ لیتر بر ساعت و هد ۲ تا ۴ متر با کورس ۲.۳ تا ۲.۴ میلی متر است که از موتور ۱۱۵ وات بهره می برد . سری  HFMA پمپ اتاترون قابلیت نصب بر روی زمین و یا دیوار را دارد و از دیافراگم تفلون و بدنه PP پلی پروپیلن ضد اسید مقاوم در برابر حرارت تولید شده است.

درجه حفاظت این پمپ ۶۵ است و دارای رله کاهش و افزایش فشار است.

پمپ تزریق دیافراگمی اتاترون سری EONE

این سری از پمپ اتاترون دارای قابلیت تامین هد از ۵ تا ۱۲ بار و تامین دبی از ۱ تا ۳۰ لیتر بر ساعت است.

دیافراگم بکار رفته در این پمپ تفلون PTFE و هد آن از پلی ونیلین دی فلوراید PVCF است که درون بدنه پلاستیکی با استاندارد ایمنی IP65 تعبیه شده اند.عملگر کنترل سطح ، سوپاپ فیلتر مکش و سوپاپ تزریق و... از تجهیزات و امکانات این دستگاه است. 

دوزینگ پمپ دیافراگمی اتاترون سری BTMF

پمپ تزریق اتاترون سری BTMF دارای نمایشگر اطلاعات کارکرد دیجیتال با خروجی ۴ تا ۲۰ آمپر است که توان تامین دبی از ۱۰ تا ۲۰ لیتر بر ساعت و فشار کاری ۵ تا ۱۰ بار در دو مدل با توان موتور ۶۰ و ۱۱۰ وات است.

کورس این پمپ از ۰.۸ تا ۲.۲ در دو مدل است.دیافراگم بکار رفته در این پمپ تفلون PTFE هد پمپ PP پلی پروپیلن و بدنه آلومینیومی با پوشش رنگ اپوکسی است.

دوزینگ پمپ دیافراگمی اتاترون سری EONE MF

دوزینگ پمپ اتاترون سری EONE MF که با دیافراگم تفلون تولید می شود دارای قابلیت تامین دبی از ۱۰ تا ۳۰ لیتر بر ساعت و قابلیت تامین فشار خروجی از ۵ تا ۱۲ بار هستند.این پمپ دارای هد پلی ونیلین دی فلوراید PVDF و بدنه پلاستیکی با IP65 درجه است.برق مصرفی این پمپ تکفاز و دارای خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر است.

دوزینگ پمپ موتور دار دیافراگمی اتاترون مدل AD  و BD

این مدل پمپ تزریق از سری دیافراگمی اتاترون است که بصورت سه فاز با قابلیت تولید فشار از ۲.۵ تا ۱۴ بار و تامین دبی از ۴ تا ۴۰۳ لیتر بر ساعت تولید می شود. برخی از مدل های این پمپ با هد از جنس PP و برخی با هد PVC تولید می شوند. جنس دیافراگم در تمامی مدل های پمپ تزریق AD از نوع  PTFE تفلون است.

پمپ تزریق اتاترون AD طبق استاندارد EN 61000 -3-3  و CEE/89/392 با استاندارد ایمنی IP55 تولید می شوند. اتصالات ورودی و خروجی در این پمپ ها از نوع رزوه ای است.

این پمپ دارای دو شیر یکطرفه توپی در مکش و دهش است.

دوزینگ پمپ موتور دار دیافراگمی اتاترون مدل  BD و AD استیل

این پمپ ها با هد استیل و توان تولید دبی از ۱۰ تا ۳۰۰ لیتر بر ساعت و توان تولید فشار از ۵ تا ۱۴ بار بصورت سه فاز با کلاس حفاظتی IP55 تولید می شوند. این پمپ دارای هد استنلس استیل ۳۱۶ است.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری BT

این پمپ جهت کنترل PH و کلر و RX دارای یک عدد میکروکنترلر و صفحه نمایش جهت نمایش حالت عملکرد است. این پمپ از فشار ۳ تا ۱۰ بار و دبی ۱۰ تا ۵۰ لیتر بر ساعت را تامین می کند.

رنج کاری PH این دستگاه ۱۴ تا ۰ است و خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر جهت استفاده برای سایر کنترل کننده ها دارد.

پمپ تزریق اتاترون سری BT دارای امکان نصب الکترود ها PH  و RX و CL را با قابلیت تنظیم دستی دارد. از امکانات این دستگاه می توان به لول سوئیچ ، قابلیت نصب سیستم GSM و هشدار می باشد.

برق مصرفی این دستگاه تکفاز و جنس هد آن از پلی پروپیلن PP می باشد.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری PKX –CC

این پمپ دارای دیافراگم تفلون PTFE و هد PP و بدنه فایبرگلاس ضد اسید است و از موتور ۴۰ وات استفاده می کند . این پمپ قابلیت تامین فشار تا ۵ بار و تامین دبی تا ۵ لیتر بر ساعت را دارد.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی PKX-CC دارای خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر به صورت مستقیم و معکوس است.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری DLS-CC

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری DLS-CC توان تامین فشار از ۵ تا ۱۰ بار و تامین دبی از ۱۰ تا ۲۰ لیتر بر ساعت را با استفاده از الکتروموتور تکفاز ۴۰ وات دارد.IP  این دستگاه ۶۵ بدنه از جنس فایبر گلاس ضد اسید و دارای عملگر کنترل سطح است.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری PB-PH  و DLS –PH

سری PB-PH پمپ تزریق اتاترون قابلیت تامین فشار ۱۰ بار و دبی ۱۰ لیتر بر ساعت و سری DLS-PH قابلیت تامین فشار از ۵ تا ۱۰ بار و دبی از ۱۰ تا ۲۰ لیتر بر ساعت است.

این پمپ دارای نمایشگر میزان PH آب است و قابلیت کارکرد در رنج PH از ۱۴ تا ۰ با دقت ۰.۱ است.  این پمپ دارای تجهیزات کالیبره و سنسور و پراب PH است.

بدنه پمپ های PB-PH  و DLS-PH از نوع فایبرگلاس ضد اسید و دیافراگم PTFE و هد پمپ PP پلی پروپیلن است.

پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری E one plus

این پمپ قابلیت تامین دبی از ۲ تا ۳۰ لیتر بر ساعت و تامین فشار از ۵ تا ۱۶ بار را دارد و دارای هد PVDF بدنه پلاستیکی و دیافراگم PTFF است. از این پمپ برای کنترل PH  و RX استفاده می شود و دارای خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر است . رنج کاری این پمپ از ۰ تا ۱۴ PH است و از نمایشگر LCD بهره می برد.

دقت کاری پمپ تزریق اتاترون دیافراگمی سری E one plus ۰.۱ درجه سانتی گراد و ۰.۱ ppm و PH ۰.۰۱  و قابلیت تنظیم از۰ تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد را دارد.

پمپ تزریق غلطکی اتاترون سری BV و BH

پمپ تزریق غلطکی اتاترون سری BV و BH که از آن در ماشین های شستشو استفاده می شود،  قابلیت تامین فشار از ۱ تا ۴ بار و قابلیت تامین دبی از ۱  تا ۱۰۰ لیتر بر ساعت را دارند.

این پمپ ها تکفاز هستند و دارای سیستم غلطکی بدون دیافراگم و پیستون با بدنه PP تقویت شده ضد اسید و اتصالات بیرونی استیل و شلنگ های Santoprene می باشند.

پمپ تزریق اتاترون غلطکی سری epool

این پمپ از سری پمپ های هوشمند اتاترون مناسب برای استخر و جکوزی است و با برق تکفاز عمل می کند .پمپ تزریق epool توان تامین فشار ۳ بار و دبی ۳ لیتر بر ساعت را جهت کنترل و تنظیم و تزریق اسید ها مورد نیاز آب استخر و سیستم تصفیه دارد. این دستگاه از الکترود های PH  و PX استفاده می کند و داری صفحه نمایش، رله های خروجی ،رله های کمکی و فرمان ، پمپ کمکی تزریق  مواد شیمیایی ، هشدار خارج از رنج ، فرمان پمپ تصفیه و... می باشد.

در پکیج دستگاه ، محلول های استاندارد PH  و RX برای کالیبره دقیق دستگاه وجود دارد . پمپ تزریق اتاترون غلطکی مدل epool مجهز به لول سوئیچ مخزن مواد شیمیایی  و سیستم تنظیم PH از ۶.۸ تا ۷.۸ و تنظیم RX از ۳۰۰ تا ۹۰۰ MV می باشد.

الکترو پمپ بکار رفته در پمپ تزریق اتاترون epool دارای توان ۱۸ وات است و بدنه دستگاه از نوع پلاستیکی ضداسید با وزن کلی ۱.۵ کیلوگرم است.

این پمپ دارای سوپاپ مکش از جنس PVC  و سوپاپ تزریق PP پلی پروپیلن یه همراه شلنگ های PP است.

این پمپ در دو مدل PH  و RX تولید می شود.

پمپ تزریق اتاترون غلطکی سری My pool

برای کنترل PH  و RX با دبی ۱ تا ۳ لیتر بر ساعت و هد ۲ تا ۳ متر با بدنه پلاستیکی و توان موتور ۱۰ وات تک فاز ۲۲۰ ولت تولید می شود . پمپ تزریق اتاترون My pool دارای سوپاپ های مکش و دهش از جنس pp پلی پروپیلن است و برای استخر های عمومی و خصوصی می توان از آنها بهره برد.

پمپ تزریق اتاترون پیستونی با هد پلاستیکی

این پمپ تزریق اتاترون پیستونی موتور دار دارای هد PVC و یا PVDF است.

پمپ های پیستونی اتاترون قابلیت تامین هد از ۴.۵ تا ۱۳.۵ بار  دبی از ۶ تا ۱۰۲۷ لیتر بر ساعت می باشد. پمپ تزریق پیستونی دارای دو شیر یکطرفه توپی در مکش و دهش و مطابق با استاندارد های EN 61000-33 وCEE/89/392  دارای تاییدیه CE اروپا تولید می شود.

در صورت درخواست می توان این پمپ را با موتور EX ضد انفجار یا IP بالاتر و یا پائین تر از ۵۵ و یا به صورت تکفاز ارائه کرد.

تمامی مدل های پمپ تزریق پیستونی اتاترون دارای پیستون مکانیکی و سیل مکانیکی viton هستند.

پمپ تزریق اتاترون پیستونی با هد استیل

این پمپ از نوع موتور دار پیستونی با هد استنلس استیل ۳۱۶ است که دارای الکتروموتور سه فاز با IP55 است .این پمپ دارای دو شیر یکطرفه توپی در مکش و دهش است.

می توان بصورت سفارشی این پمپ را تکفاز و یا با موتور تروپیکال و مجهز به سروو موتور و بصورت اینورتردار ارائه کرد.

دوزینگ پمپ اتاترون پیستونی با هد استیل توان تامین فشار از ۶.۵ تا ۲۵ بار و توان تامین دبی از ۶ تا ۱۰۲۷ لیتر بر ساعت دارد.

پمپ تزریق اتاترون با هد استیل دارای مدل های فشار بالا است که قابلیت تامین فشار از ۷۹ تا ۹۵ بار را داشته که کاربردهای صنعتی دارد . دبی این سری از پمپ های تزریق اتاترون از ۸.۵ تا ۵۷ لیتر بر ساعت است.

این مطلب برگرفته از سایت  بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 40 - 1 محصول از 178)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5