پمپ درین هوپی

پمپ درین هوپی

آخرین بروزرسانی : سه‌شنبه 1399/08/20 ساعت 16:30

پمپ درین هوپی Hoppy Drain Pump

پمپ درین هوپی ساخت تایوان در سه مدل پمپ درین تانک ، پمپ درین دیواری و پمپ درین داخل تشتک با هد ماکزیمم ۵ متر و دبی ماکزیمم تا ۲۰۰ متر لیتر بر ساعت تولید می شود.

از پمپ درین هوپی برای جابجایی و تخلیه آب چگالیده کولر گازی، داکت اسپلیت، فن کویل، پکیج چگالشی، پکیج یونیت و پساب یونیت های دندانپزشکی و... می توان بهره برد.

تمامی مدل های پمپ درین هوپی با برق تکفاز عمل می کنند و دارای الکتروموتور با توان ۱۱ تا ۵۸ وات هستند.

پمپ درین هوپی در تمامی مدل ها قابلیت کارکرد بدون لرزش ، با عمر مفید بیش از ۵۰۰۰۰ ساعت با جنس بدنه متناسب با کاربری و در برخی مدل ها دارای سوئیچ کنترل سرریز آب هستند.

پمپ درین هوپی دیواری

این پمپ با ابعاد طول ۱۹ عرض ۱۱ سانتی متر و ارتفاع ۱۵ سانتی متر با وزن ۸/۱ کیلوگرم و توان پرتاب آب تا ۳ متر با دبی حدود ۱۰ لیتر بر ساعت تولید می شود. پمپ درین هوپی دیواری دارای بدنه ABS متناسب با پنل کولر گازی جهت زیبایی بیشتر و از متریال ضد آتش ساخته شده است.

پمپ درین هوپی دیواری دارای مخزن ذخیره آب در حدود ۲۵۰ سی سی است و از لول کنترل بهره می برد لول کنترل در پمپ درین هوپی دیواری از روشن شدن پمپ تخلیه قبل از رسیدن آب به حد مورد نظر در مخزن ،اجازه روشن شدن به پمپ  نمی دهد.

از این پمپ برای تخلیه آب چگالیده در فن کویل دیواری، کولر گازی و ... می توان استفاده کرد.

پمپ درین هوپی مدل تانک

پمپ درین هوپی مدل تانک داری حجم ذخیره در حدود ۲ لیتر با لول کنترل داخل مخزن است و دارای بدنه ABS به ابعاد طول ۲۵وعرض ۱۱ و ارتفاع ۱۴ سانتی متر است و از موتور ۵۸ وات بهره می برد.

 وزن این پمپ معادل ۸/۱ کیلوگرم است.

این پمپ قدرت پرتاب آب تا ۵ متر و توان تخلیه تا ۲۰۰ لیتر بر ساعت را دارد.

از این پمپ درین برای تخلیه آب چگالیده یخچال های صنعتی ، یخچال های ویترینی ، داکت فن کویل ها، کولر گازی ایستاده ، داکت اسپلیت و... استفاده می شود.

پمپ درین هوپی مدل تانک حتما باید بصورت افقی نصب شود .این پمپ را می توان داخل دستگاه تهویه و یا درون سقف کاذب و یا روی زمین نصب کرد.

پمپ درین تانک علاوه بر سوئیچ کنترل آب دارای سوئیچ کنترل سرریز آب جهت خاموش کردن دستگاه تبرید در صورت بروز اشکال در تخلیه آب است.

پمپ درین داخل تشت هوپی

پمپ درین داخل تشت هوپی دارای بدنه استیل جهت جلوگیری از زنگ زدگی سیستم نگهدارنده به لبه تشتک تقطیر است .

این پمپ از موتور ۱۱ وات استفاده می کند و دارای ۶۰۰ گرم وزن است.

حداکثر توان پرتاب آب این پمپ معادل ۴/۱ متر است و نسبت به سایر مدل ها داری دبی کمتری است.

ابعاد این پمپ ۵/۱۰x ۸ x ۵/۱۱ سانتی متر است و مناسب برای تخلیه آب فن کویل سقفی، داکت اسپلیت ، داکت فن کویل و مخصوصا فن کویل کاستی است.

پمپ درین داخل تشت هوپی منبع ذخیره ندارد و برای کار دائمی طراحی شده است.

منبع این مطلب سایت بامین تهویه تخصصی ترین وب سایت کشور در زمینه تأسیسات می باشد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 3 - 1 محصول از 3)
  • 1
  • 1