پکیج کالورپک

پکیج کالورپک

آخرین بروزرسانی : شنبه 1399/02/20 ساعت 12:54

پکیج کالورپک CALORPACK Heating Package

پکیج کالورپک تولید شرکت آذران صنعت امرتات از جمله پکیج‎های زمینی با منبع آب گرم مصرفی است که در چهار ظرفیت 45000 ، 65000 ، 85000 ، 125000 کیلوکالری بر ساعت تولید می‎شود. پکیج کالورپک قادر به گرم‎کردن و تولید آب گرم مصرفی ساختمان‎هایی با متراژ 300 تا 850 مترمربع می‎باشد. برق مصرفی تمامی مدل‎های کالورپک از نوع تکفاز است.

تولید پکیج کالورپک

دیگ و محفظه احتراق پکیج کالورپک از نوع دیگ فولادی کالور می‎باشد که دارای استاندارد CE و تحت لیسانس شرکت Permonti ایتالیا می‎باشد که قابلیت کارکرد با فشار حداکثر 3 بار را دارا می‎باشد.

پکیج زمینی کالورپک از جمله پکیج‎های تولید شده بدون مشعل هستند که روی بدنه آن‎ها محل نصب مشعل تعبیه شده‎است.مشعل مورد نیاز  برای راه‎اندازی پکیج کالورپک را میتوان، متناسب با ظرفیت پکیج ، از برندهای داخلی یا خارجی ازجمله مشعل ایران رادیاتور، مشعل گرمیران، مشعل پارس و... انتخاب نمود.

سیستم کنترل و نمایشگرهای دما و فشار در روی بدنه دستگاه پکیج کالور پک تعبیه شده‎است. بدنه دستگاه دارای درب‎های بازشو است و امکان دسترسی به تجهیزات مختلف را به اپراتور می‎دهد. بدنه دستگاه پکیج کالورپک دارای عایق‎بندی مناسب جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و گرم شدن بیش از حد بدنه می‎باشد.

در تولید پکیج کالورپک جهت نصب پایه‎های تنظیم‎شونده طراحی شده‎است که می‎توان بدون استفاده از فونداسیون خاصی با تنظیم پایه‎ها دستگاه را نصب و تراز نمود.

بدنه دستگاه پکیج کالورپک دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک با مقاومت بالا در برابر دما و ضربات است.

امکان بازدید شعله مشعل در حال کار به جهت اطمینان از صحت عملکرد به واسطه وجود روزنه تعبیه‎شده بالا مشعل مهیاست.

قابلیت‎های پکیج کالورپک

پکیج کالورپک با توجه به سیستم دیگ فولادی نصب شده‎ در آن قابلیت کارکرد با گازوئیل و گاز و یا  دوگانه‎سوز را دارا می‎باشد که در هنگام انتخاب مشعل باید بدان توجه گردد.

پکیج کالورپک دارای راندمان 89% است و قابلیت اتصال به سیستم BMS کنترل هوشمند ساختمان را دارد.

پکیج  کالورپک بواسطه داشتن منبع ذخیره آبگرم به ظرفیت 130 لیتر قادر به تامین و ذخیره آب‎ گرم مصرفی با حجم بالا می‎باشد. پکیج کالورپک زمینی یک موتورخانه کامل است که تا ظرفیت 65000 کیلوکالری بر ساعت دارای منبع انبساط تعبیه شده در داخل دستگاه است و در ظرفیت‎های بالاتر منبع انبساط خارج از پکیج نصب می‎شود.

هد (ارتفاع پرتاب آب) در پکیج کالورپک مدل 45000 معادل 6 متر در مدل 65000 معادل 8 متر و در پکیج 85000 و 125000 معادل 11 متر ماکزیمم می‎باشد.

تمامی الکتروپمپ‎های به‎کار رفته در پکیج زمینی کالورپک از نوع سه دور قابل تنظیم هستند.

محل نصب پکیج کالورپک

پکیج زمینی کالورپک به‎واسطه عملکرد با مشعل دمنده‎دار، دارای سطح صدای بالاتری به نسبت دیگر پکیج‎هاست لذا در محیطی مجزا مانند موتورخانه باید نصب گردد. محیط نصب پکیج کالورپک باید دارای قابلیت تامین هوای تازه و امکان اگزاست  و دارای لوله اگزاست به خارج باشد.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 8 - 1 محصول از 8)

کاتالوگ پکیج زمینی کالورپک