هیتر آذرتهویه

هیتر آذرتهویه

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/02/22 ساعت 12:11

هیتر آذر تهویه AZAR TAHVIEH HEATER

هیتر آذر تهویه در 8 مدل مختلف که تماماً گازسوز هستند از ظرفیت 18.000 تا 50.000 کیلوکالری بر ساعت مناسب برای فضاهایی با متراژ 300 تا 1400 مترمکعب تولید و عرضه می شود.هیترهای آذر تهویه گازی از نوع کابینتی هستند که با فن سانتریفوژ یا آکسیال عمل می کنند.هیتر گازی آذر تهویه دارای مشعل اتمسفریک استنلس استیل به جای مشعل های فولادی قدیمی هستند.هیترگازی آذر تهویه از جرقه زن برقی به جای جرقه زن های مکانیکی بهره برده است . استفاده از فریم فلزی در هیتر گازی آذر تهویه سبب زیبایی و استقامت بیشتر دستگاه شده است.تمامی دستگاه های هیتر آذر تهویه دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای هستند.

هیتر گازی آذر تهویه مدل 650

هیتر گازی آذر تهویه مدل 650 با ظرفیت 50.000 کیلوکالری بر ساعت مناسب برای گرمایش فضاهایی تا 1400 مترمکعب در پنج مدل D-A650 ، گاز مایع A650 ،A650 گاز شهری، SD-A650 ، C-A650 تولیدمی شوند.

مدل A650 گاز شهری که ساده ترین و پرفروش ترین نوع مدل هیتر گازی آذر تهویه می باشد و قابل کارکرد با گاز شهری و دارای فن آکسیال جهت حرکت هوای گرم شونده بر روی مشعل و کوره می باشدو با برق تکفاز عمل می کند.مدل A650 گاز مایع هیتر آذر تهویه که با سوخت گاز مایع LPG کار می کند.برای محیط هایی که دسترسی به گاز شهری ندارند بسیار مناسب است . برق مصرفی مدل A650 گاز مایع نیز تکفاز و دارای فن آکسیال است.

مدل C-A650 هیتر گازی آذر تهویه نوع چگالشی با مصرف سوخت کمتر و با راندمان 100 درصد می باشد.که به سوپر هیتر چگالشی معروف است.برق مصرفی نوع چگالشی هیتر گازی آذر تهویه با توجه به فن آکسیال به کار رفته در این دستگاه از نوع تکفاز است.

مدل DA650 هیتر آذر تهویه دارای فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد (فن های کولری) می باشد که قابلیت اتصال هوای خروجی را به کانال های هدایت هوا امکان پذیر می سازد. فن به کار رفته در هیتر گازی آذر تهویه DA650 از نوع اکسترنال است و اتصال موتور به پروانه فن از نوع مستقیم بدون تسمه می باشد.استفاده از فن سانتریفوژ در این مدل از هیتر سبب کاهش صدای دستگاه شده است.

مدل SDA650 هیتر آذر تهویه دارای فن یک طرفه بکوارد با الکتروموتور کویل مستقیم می باشد که به همراه دستگاه هیتر روی شاسی مادر نصب شده اند.هوای گرم بر خلاف سایر مدل های هیتر آذر تهویه که روی کویل دمیده می شوند.،از روی کویل ها مکش می شود.و به سمت کانال های هدایت هوا رانده می شود. از مدل SDA650 جهت گرمخانه ها ،کوره هاو... استفاده می شود.

هیتر گازی آذر تهویه مدل 630

دارای دو نوع گاز شهری و گاز مایع می باشد دارای ظزفیت 30.000 کیلوکالری بر ساعت و مناسب برای گرمایش فضاهایی تا 600 مترمکعب می باشد. برق مصرفی مدل 630 از نوع تکفاز است.

هیتر گازی آذر تهویه مدل 618 دارای دو نوع گاز شهری و گاز مایع است.ظرفیت حرارتی مدل 618 به میزان 18.000 کیلوکالری و مناسب برای گرمایش فضاهایی تا 300 متر مکعب است .فن به کار رفته در مدل 618 هیتر آذر تهویه از نوع آکسیال و برق مصرفی دستگاه تکفاز است.تمامی مدل های گاز شهری هیتر آذر تهویه دارای استاندارد CE هستند.تمامی مدل های هیتر آذر تهویه دارای امکان نصب سیستم کنترل از راه دور و ترموستات اتاقی جهت فرمان به دستگاه و تنظیم دمای محیط می باشند. از هیتر های گازی آذر تهویه با توجه به ایمنی کامل و عملکرد مطمئن می توان در ویلاها، سالن های اداری ،صنعتی کارگاهی ،ورزشی ، فروشگاه ها ،بانک ها ،مساجد و گلخانه ها بهره برد.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 9 - 1 محصول از 9)