هیتر گرمسال

هیتر گرمسال

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:23

هیتر گرمسال GARMSAL Heater

هیتر گرمسال در ۱۱ مدل مختلف به صورت هیتر برقی، جت هیتر، مینی هیتر برقی، هیتر گازی، مینی هیتر گازی، هیتر نفتی، هیتر نفتی گازوئیل و هیترهای دو منظوره تولید می شود. هیتر گرمسال در مدل های مختلف از ظرفیت ۳.۶۰۰ تا ۵۳.۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت تولید می شود که برای گرم کردن فضاهایی از ۴۰ متر مکعب تا ۱۲۰۰مترمکعب مناسب می باشد.

هیتر برقی گرمسال

هیتر برقی گرمسال در چهار مدل ۲۵۰-۸۶۰-۵۲۰ و ۸۲۰ از ظرفیت ۳۶۰۰ تا ۲۴۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت تولید می شود. انواع هیتر برقی گرمسال دارای بدنه به ضخامتمناسب و مقاوم پوشیده شده با رنگ کوره ای الکترواستاتیک با ظاهری زیبا می باشد. فن تعبیه شده در تمامی مدل های هیتر برقی گرمسال از نوع آکسیال است.

مدل ۸۶۰ هیتر برقی گرمسال که با برق سه فاز عمل میکند و برق مصرفی آن حدود ۵۵ آمپر است و قابلیت گرمایش فضاهایی تا ۷۰۰ متر مکعب را داراست.

مدل ۸۲۰ هیتر برقی گرمسال با مصرف برق ۴۰ آمپر بصورت سه فاز می باشد که جهت گرمایش مکان هایی تا ۵۰۰ متر مکعب مناسب است.

مدل ۵۲۰ هیتر برقی گرمسال با مصرف برق ۲۰ آمپر بصورت سه فاز می باشد که جهت گرمایش مکان هایی تا ۳۰۰ متر مکعب مناسب است.

مدل ۲۵۰ هیتربرقی گرمسال که با برق تکفاز کار میکند و مصرف برق معادل ۲۰ آمپر دارد و برای فضاهایی تا ۷۰ متر مکعب مناسب است.

مدل ۲۵۰ هیتر برقی گرمسال از فن آکسیال شرکت دمنده برای عبور هوا از روی المنت های برقی استفاده می کند .

بدنه هیتر برقی گرمسال دارای پوشش رنگ الکتروا استاتیک می باشد و در دهانه خروجی از دریچه های شبیه به دریچه های قابل تنظیم کولر آبی استفاده شده است تمامی مدل های هیتر برقی گرمسال قابلیت نصب در ارتفاع دارند و میتوان جایگزین یونیت هیتر های آب گرم و بخار باشند.

هیتر گازی گرمسال

هیتر گازی یا یونیت هیتر گازی یا اصطلاحاً هیتر کابینتی گرمسال در دو مدل ۵۰۰ و ۸۴۰ با ظرفیت های حرارتی ۲۰۰۰۰ و ۴۵۰۰۰ و برای گرمایش فضاهای از ۳۰۰ تا ۸۰۰ متر مکعب تولید می شود.هر دو مدل هیتر گازی گرمسال از فن آکسیال آلمانی بهره میبرند و با برق تکفاز کار می کند.هیتر گازی گرمسال دارای سیستم محافظ شعله و شیر برق و ترموکوپل می باشد و بدنه دستگاه هیترگازی دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک قرمز می باشد دریچه های خروج هوای گرم در هیتر گازی دارای قابلیت تنظیم بصورت دستی به بالا و پائین هستند. هیتر گازی گرمسال در صورت استفاده از نازل مخصوص می تواند با گاز مایع ال پی جی LPG نیز عمل نماید. استفاده از هیتر کابینتی در مکان های مانند مساجد، بانک ها، رستوران ها، لابی ها، کتابخانه ها، مرغداری ها، انبار و کارگاه ها و... مناسب است.

هیتر صنعتی گرمسال

هیتر صنعتی گرمسال در چهار مدل ۴۵۰،۹۴۰،۹۳۰،۹۲۰ از ظرفیت۱۶.۰۰۰تا۵۲.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت مناسب برای گرمایش فضاهایی از ۵۰۰ تا۱۵۰۰متر مکعب تولید می شود.تمامی مدل های هیتر صنعتی گرمسال به صورت استقرار زمینی وبه صورت ایستاده طراحی شده اند و از فن سانتریفوژ فوروارد جهت هدایت هوا از روی کوره به محیط استفاده می کنند.بدنه تمامی دستگاههای هیتر صنعتی گرمسال دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک و دارای پوشش عایق از داخل می باشد تادمای بدنه بالا نرود و همچنین از اتلاف حرارت جلوگیری شود.

تمامی مدل های هیتر صنعتی گرمسال (به جز مدل ۹۳۰که گاز سوز است)از نوع سوخت مایع و دارای محفظه نگهداری سوخت استیل روی بدنه دستگاه هستند.برق مصرفی تمامی مدل های هیتر صنعتی گرمسال از نوع تکفاز است.دریچه هوای خروجی هیترهای صنعتی گرمسال دارای قابلیت تنظیم دستی می باشد.

مشعل در تمامی دستگاه ها از نوع اتمسفریک بصورت تعبیه شده در داخل دستگاه می باشد.

هیتر صنعتی گرمسال مدل ۹۳۰گاز سوز است ودارای ظرفیت حرارتی ۶۵.۰۰۰کیلو کالری ومناسب برای گرمایش فضاهایی تا۱۵۰۰متر مکعب می باشد.

هیتر صنعتی گرمسال مدل ۹۴۰که باسوخت گازوئیل کار میکند هم دارای ظرفیت حرارتی معادل ۶۵.۰۰۰کیلو کالری است.

هیتر صنعتی گرمسال مدل ۴۵۰ از نوع نفتی هیتر های گرمسال است که دارای ظرفیت حرارتی ۱۶.۰۰۰کیلو کالری می باشدو تا متراژ۵۰۰ متر مکعب جواب گو است.

هیتر صنعتی گرمسال مدل ۹۲۰مدل نفتی گازوئیلی است که دارای ظرفیت ۵۲.۰۰۰کیلو کالری و مناسب برای گرم کردن فضاهایی تا ۱۲۰۰ متر مکعب میباشد.

جهت هیتر گرمسال

جهت هیتر گرمسال که به صورت برقی هستند در دو مدل ۵۱۰و۵۳۰ تولید می شوند.

جهت هیتر گرمسال که به صورت پایه دار عرضه میشود امکان نصب روی زمین یا سقف و یا حتی سطح زاویه دار را دارا می باشد.

جت هیتر گرمسال مناسب برای گرمایش سریع سالنهای مرغداری-تعمیر گاه ها وفضاهای بازو...است.

مدل ۵۱۰جهت هیتر گرمسال دارای توان حرارتی ۳۰.۰۰۰کیلوکالری بر ساعت ومناسب برای فضایی با حجم ۵۰۰متر مکعب است.

مدل ۵۳۰جهت هیتر گرمسال دارای توان حرارتی ۱۵.۰۰۰کیلو کالری بر سعت و مناسب برای فضایی با حجم ۳۰۰ متر مکعب است.

برق مصرفی جهت هیترهای گرمسال از نوع سه فاز است.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 8 - 1 محصول از 8)