هیتر مهیاسان

هیتر مهیاسان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/02/22 ساعت 12:20

هیتر مهیاسان MahyaSun Heater

هیتر مهیاسان در دو نوع هیتر گازی سری MGH و هیتر برقی سری MEH تولید و عرضه میشود. هیتر گازی مهیاسان در دو مدل ترمه و ترنج و در ظرفیت۲۵.۰۰۰و۴۵.۰۰۰ مناسب برای فضاهایی از ۴۰۰تا۹۰۰متر مکعب می باشند.هیتر برقی مهیاسان در یک مدل با ظرفیت ۱۵کیلو وات تولید میشود که مناسب برای گرمایش فضاهایی تا۲۸۰متر مکعب می باشد.

هیتر گازی مهیاسان

هیتر گازی مهیاسان از نوع هیتر های کابینتی فن دار است که باسوخت طبیعی NG کار می کند.وبا استانداردEN621 طراحی و تولید شده و دارای استانداردCE می باشد.

مشعل به کار رفته در هیتر مهیاسان گازی در نوع آتمسفر باجنس استنس استیل می باشد.مدل هیتر گازی مهیاسان با دو نوع فن ایرانی (دمنده) و آلمانی (ای بی ام) تولید می شود.مدل ترمه هیتر مهیاسان گازی که دارای ظرفیت حرارتی ۲۵.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت است قابلیت گرمایش مکانهایی با متراژ۷۰۰تا۴۰۰متر مکعب و مدل ترنج که دارای ظرفیت حرارتی ۴۵.۰۰۰ کیلو کالری بر ساعت است دارای قابلیت گرمایش مکانهایی از ۹۰۰تا۵۰۰متر مکعب می باشد.بدنه هیتر گازی مهیاسان تولید شده از ورق فولادی با ضخامت مناسب و استراکچر مقاوم به همراه پوشش رنگ اکترواستاتیک است که قابلیت سفارش رنگهای قرمز، سفید، زرد و طوسی را دارا می باشد.

بدنه دستگاه از داخل جهت عدم انتقال حرارت به بدنه عایق می شود.هیتر مهیاسان گازی دارای دمپر هوای خروجی با تنظیم دستی، در راستای عمودی بالا و پایین است.

تمامی مدل های هیتر گازی مهیاسان دارای ترموستات محیطی و ریموت کنترل جهت کنترل بهتر و دقیق تر دماو راحتی کاربری می باشد.شیر کنترل گاز به کار رفته در هیتر گازی مهیاسان از نوع Sit ایتالیا و در انطباق با استاندارد EN126می باشد. کاربری هیتر گازی مهیاسان در محیط های ورزشی ، تجاری، کارگاهی، گلخانه ها، بانکها، سالنهای اداری و.. می باشد. برق مصرفی هیتر گازی مهیاسان از نوع تکفاز۲۲۰ ولت می باشد،به همراه هیتر گازی مهیاسان یک عدد کاور جهت پوشاندن دستگاه در زمانی که استفاده نمی شود تحویل خواهد شد.

هیتر برقی مهیاسان

هیتر برقی مهیاسان مدل طوبی در یک ظرفیت ۱۵ کیلو وات که قابلیت استفاده از سه مرحله وتوان ۵و۱۰و۱۵ کیلو وات می باشد که برای گرمایش محیط هایی از ۷۰تا۲۸۰ متر مکعب مناسب می باشد.هیتر برقی مهیاسان از المنتهای برقی با کیفیت و ایمنی بالا منطبق با استاندارد ملی شماره۱۵۶۴طراحی و تولید شده است.بدنه دستگاه هیتر مهیاسان برقی دارای عایق بندی از داخل و پوشش رنگ الکترواستاتیک از خارج به دلخواه مشتری از میان چهار رنگ قرمز-زرد –سفید و طوسی می باشد.

هیتر مهیاسان برقی دارای فن آکسیال جهت حرکت و هدایت هوا به داخل هیتر و عبور از روی المنت ها می باشد.هیتر برقی مهیاسان دارای قابلیت نصب آسان و نصب در ارتفاع میباشد.جهت خروج هوای گرم را می توان به وسیله دمپرهای تعبیه شده در خروجی تغییر داد.هیتر مهیاسان برقی دارای قابلیت کنترل خودکار دما است.

برق مصرفی هیتر برقی مهیاسان سه فاز است. کاربری هیتر برقی مهیاسان برای محیط های ورزشی، اداری، ویلا ها، کارگاه ها، ساختمانهای نیمه ساز، گرمایش موضعی و... پیشنهاد می گردد.

نصب و راه اندازی هیتر مهیاسان

نصب و راه انداری هیتر مهیاسان گازی نیازمند وجود دودکش مناسب می باشد.

پایه مناسب جهت استقرار دستگاه در سطحی بالا تر از زمین جهت گردش بهتر هوا در محیط با ارتفاع مناسب باید در نظر گرفته شود.

انشعاب گاز مناسب جهت تغذیه گاز هیتر گازی مهیاسان باید در فاصله کمتر از ۱.۵ متر از محل نصب دستگاه باشد.

به جهت اینکه هوای احتراق از محیط محل نصب گرفته شود نصب سنسور منواکسیدکربن توصیه می شود.

در نصب و راه اندازی هیتر برقی مسئله اصلی تامین برق مورد نیاز دستگاه است.

محل مناسب پایه و نوع استقرار از مهمترین مسائل راه اندازی هیتر برقی مهیاسان است.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 5 - 1 محصول از 5)
  • 1
  • 1