هیتر لادیز

هیتر لادیز

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/07/07 ساعت 15:28

هیتر لادیز LADIZ Heater

هیتر لادیز در سه مدل پاپیون و مینی و گلدن تولید می شود. مدل پاپیون به ظرفیت حرارت 45000 کیلو کالری بر ساعت ،مدل مینی به ظرفیت 30000 کیلو کالری بر ساعت و گلدن به ظرفیت 24000 کیلو کالری بر ساعت است. از هیتر لادیز می توان برای گرمایش فضاهایی از 200 تا 800 مترمکعب استفاده نمود.

راندمان حرارت تمامی مدل های هیتر گازی لادیز معادل 80 درصد است. هیتر گازی لادیز به لحاظ کیفیت و زیبایی دارای طراحی خاص بدنه است و می توان از آنها به صورت دکوراتیو بهره برد.

هیتر لادیز

مبدل حرارتی هیترگازی لادیز

مبدل حرارتی هیتر لادیز به صورت پلکانی با طراحی جدید است و ایجاد موانع حرارتی سبب افزایش 25% راندمان حرارت در هیترها شده است.

طراحی پلکانی سبب افزایش سطح تماس و سطح تبادل حرارت آتش درون مبدل و هوای عبوری روی مبدل می گردد.

سوخت مصرفی هیتر گازی لادیز

هیتر لادیز قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع LPG را دارا می باشد ( که در این صورت باید نازل دستگاه مخصوص سوخت مایع باشد. ) برق مصرفی تمامی مدل های هیتر گازی لادیز تکفاز است.

بدنه هیتر لادیز

بدنه هیتر لادیز با استفاده از ورق فولادی با ضخامت مناسب به روش خم کاری و برشکاری تولید می شود. پس از آماده شدن قطعات بدنه و شستشو و چربی زدایی توسط پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک سفید یا قرمز پوشش داده می شوند. قطعات مبدل حرارتی نیز توسط پوشش رنگ نسوز آلومینیومی با قابلیت تحمل دمای 800 درجه سانتی گراد پوشش داده می شوند. قطعات بدنه از قسمت داخل بوسیله عایق پوشانده می شوند تا علاوه بر جلوگیری از اتلاف حرارت از بدنه دستگاه سبب جلوگیری از افزایش دمای بدنه شود.

امکانات هیتر گازی لادیز

هیتر گازی لادیز در تمامی مدلها قابلیت تغییر سوخت از گاز مایع به گاز شهری و بالعکس را دارا می باشد.

هیتر لادیز دارای شیر کنترل چند منظوره مجهز به دو بوبین مکانیکی و الکتریکی است و جهت تنظیم دمای خروجی دستگاه دارای سنسور حرارتی جهت کنترل فن دستگاه است. استفاده از سنسور ایمنی جهت مواقع اضطراری و عملکرد نادرست فن که به محض خاموش شدن فن و بالا رفتن دمای مبدل حرارتی، ترموستات ایمنی وارد مدار شده و شیر برقی گاز را می بندد و مشعل خاموش می شود. تمامی مدل های هیتر گازی لادیز دارای ترموکوپل و شمعک هستند. استفاده از شمعک در هیتر گازی اولاً از احتراق ناگهانی بواسطه نشت گاز جلوگیری می کند. ثانیاً دستگاه را از استفاده دائمی از جرقه زن بی نیاز می کند. ترموکوپل دستگاهی است که پایداری شعله را تایید و یا رد میکند. در زمانی که شمعک روشن می شود و جریان گاز برقرار است شعله شمعک الکترودهای ترموکوپل را گرم کرده و سبب تولید جریان برق درحد میلی آمپر برای باز کردن شیر برقی می شود و در صورت خاموشی مشعل و شمعک به هر دلیلی ، ترموکوپل شیر گاز را بسته تا شخص اپراتور به صورت دستی ترموکوپل را روشن کند و از نشتی گاز و انفجار جلوگیری شود. الکتروفن تمامی مدل های هیتر لادیز از نوع آلمانی و کم صدا با دور موتور 900 و در برخی مدل ها به صورت دو دور 900 و 1400 تولید می شوند.

هیتر های گازی لادیز به دو صورت کنترل دستی و بدون ترموستات و ریموت کنترل و مدل اتومات که دارای ترموستات محیطی جهت کنترل دما و ریموت کنترل هستند.

کاربری هیتر گازی لادیز

هیتر لادیز جهت استفاده در محیطهای صنعتی ، کارگاهی ، آموزشی ، ورزشی ، مساجد ، بانکها ، سالنهای اجتماعات و .... مناسب است. مدل مینی و پاپیون بدلیل ظاهر زیبا و بدنه انحنا دار و رنگ سفید بدنه قابلیت استفاده در محیط های فروشگاهی و دکوراتیو را دارا می باشد. استفاده از هیتر گازی لادیز باید در محیط هایی باشد که امکان تهویه مناسب و تامین هوای احتراق را داشته باشند چرا که هوای احتراق در این دستگاه ها از محیط نصب گرفته می شود. هیتر گازی لادیز می بایست حتما روی پایه با ارتفاع مناسب بصورت زمینی و یا توسط پایه نگهدارنده روی دیوار نصب گردد. استفاده از دودکش مناسب جهت نصب هیتر گازی لادیز با قطر مناسب ( در مدل 24000 معادل 10 سانتی متر و در باقی مدل ها 15 سانتی متر ) ضروریست.

 

بیشتر
حذف همه
(نمایش 3 - 1 محصول از 3)
  • 1
  • 1