رادیاتور پنلی سپاهان

رادیاتور پنلی سپاهان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/12/04 ساعت 14:37

رادیاتور پنلی سپاهان SEPAHAN Panel Radiator

رادیاتور پنلی سپاهان با قابلیت استفاده از دو طرف رادیاتور و بهره‎گیری از بست‏های مخصوص و هماهنگ و سازگار با انواع سیستم‎های گرمایش و پکیج دیواری و زمینی و صرفه‎جویی در مصرف انرژی با راندمان حرارتی بالا تولید می‎شوند. رادیاتور پنلی سپاهان تنها در نوع PKKP22 دو پنل و دو کنوکتور تولید می‎شود و دارای بازده حرارتی معادل 1730 کیلوکالری به ازای یک متر از طول رادیاتور می‎باشد.

ابعاد رادیاتور پنلی سپاهان

رادیاتور پنلی سپاهان در طول‎های متفاوت از 600 تا 2000 میلی‎متر تولید می‎شود ودارای عرض 105 میلی‎متراست.

ارتفاع هر بلوک از رادیاتور معادل 560 میلی‎متر است و فاصله بین لوله‎ها در واقع آکس هر بلوک طبق استاندارد معادل 500 میلی‎متر است.

تولید رادیاتور پنلی سپاهان

رادیاتور پنلی سپاهان با استفاده از ورق فولادی با آلیاژ ST12 به ضخامت 2/1 میلیمتر و کنوکتو های فولادی به ضخامت 0.4 میلیمتر با استفاده از برشکاری و 

فرم‎دهی و پرسکاری و جوشکاری تولید می‎شوند.

پس از مرحله آهن ‎کاری زیر سازی فسفاته جهت چسبندگی رنگ نهایی و جلوگیری از زنگ ‎زدگی رادیاتور انجام می‎پذیرد. در نهایت مجموعه پلیت و کنوکتورها که تشکیل یک رادیاتور را داده‏‎اند توسط پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک با پخت کوره‎ای پوشش داده‎می‎شوند.

تمامی رادیاتورهای پنلی سپاهان در فشار 13 بار تست می‎شوند و فشار کاری هر بلوک از رادیاتورها معادل 8-10 بار می‎باشد.

کانوکتورهای رادیاتور پانلی سپاهان دقیقا بر روی مجاری عبور آب جوشکاری ‎شده‎اند تا قابلیت انتقال حرارات بیشتر را داشته باشند. کانوکتور ها تماماً به‎صورت چین دار در طول رادیاتور در قسمت داخلی نصب می‎شوند. و سبب افزایش سطح انتقال حرارت می‎شوند.

کارایی و عملکرد رادیاتور پنلی سپاهان

رادیاتور پنلی سپاهان دارای مسیرهای عبور آب عمودی با کلکتورهای افقی هستند و حجم آبگیری بسیار کمی دارند که سبب افزایش راندمان رادیاتور خواهد شد. هرچه حجم آبگیری کمتر باشد در واقع نسبت سطح تماس به حجم آب بالاتر می‎رود و راندمان دستگاه افزایش می‎یابد.

رادیاتور پنلی سپاهان با انواع سیستم‎های گرمایش سازگار است و در کارکرد با پکیج ‎های دیواری تعداد دفعات هواگیری به نسبت کارکرد پکیج با رادیاتورهای آلومینیومی کاهش می‎‎یابد.

رادیاتورهای پنلی دارای وزن بالایی هستند لذا جهت نصب رادیاتور پنلی سپاهان به ‎صورت دیواری باید شرایط تحمل وزن دیوار و امکان پیچ و رولپلاک کردن مشخص باشد. چرا که نصب رادیاتورها روی دیوارهای کاذب امکان ‎پذیر نیست و باید از پایه ‎های کمکی زمینی استفاده ‎شود.

بیشتر
حذف همه
(نمایش 8 - 1 محصول از 8)

 کاتالوگ رادیاتور پنلی سپاهان