هیتر پلار

هیتر پلار

آخرین بروزرسانی : دوشنبه 1399/02/22 ساعت 12:25

هیتر پلار POLAR Heater

هیتر پلار در دو مدل ۵۲۵و۵۲۳ با ظرفیت حرارتی ۲۵.۰۰۰کیلو کالری و ۴۵.۰۰۰کیلو کالری بر ساعت مناسب برای گرمایش فضاهایی از ۳۰۰تا۷۵۰ متر مکعب با سوخت گاز تولید و عرضه میشود. هیتر پلار از نوع هیترهای نصب در داخل محیط و بدون قابلیت کانال کشی است.(In door)

اجزای هیتر پلار

هیتر پلار از فن آکسیال دمنده برای جابجایی و انتقال هوا از روی کوره دستگاه استفاده میکند.

ترموستات هانیول جهت کنترل کارکرد دستگاه و کنترل دمای محیط دمپرهای خروج هوا در هر دو مدل هیتر گازی پلار از نوع دستی با قابلیت تنظیم جریان هوا به صورت محوری بالا و پایین است.

مبدل حرارتی هیتر گازی پلار که بصورت ۸ کاناله است در قسمت بالا دارای کلاهک تعدیل است که توسط پوشش رنگ مقاوم با تحمل دمای ۶۰۰ درجه سانتیگراد پوشش داده شده است.

مشعل دستگاه از ۸ بخش استنلس استیل موازی تشکیل شده است که گاز مصرفی توسط اوریفیس های قرار گرفته بر روی کلکتور به آن تزریق می گردد .

سیستم کنترل و نظارت شعله توسط پیلوت و ترموکوپل انجام میشود. وجود پیلوت در دستگاه های گازسوز از جمع شدن گاز و انفجار ناگهانی جلوگیری میکند.

ترموکوپل دستگاه نیز عمل حفاظت شعله را برعهده دارد و در صورت تشکیل و برقراری شعله شیر برقی گاز اصلی را باز کرده و جریان گاز برقرار می گردد اگر به هر دلیل شعله خاموش شود دستگا شیر برقی گاز را میبندد تا اپراتور مجددا برای راه اندازی اقدام کند. بدنه دستگاه هیتر گازی پلار توسط پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده میشود .

اجزای بدنه نیز از داخل دارای پوشش عایق هستند. پوشش عایق علاوه بر جلوگیری از گرم شدن بدنه دستگاه سبب جلوگیری از اتلاف حرارت نیز خواهد شد.

روی بدنه دستگاه نیز تعدادی کلید چراغ دار جهت نمایش و اطلاع از وضعیت کارکرد دستگاه قرار داده شده است.

روی بدنه دستگاه هیتر پلار محلی برای رویت شعله وجود دارد.

کاربری هیتر پلار

از هیتر پلار در کارگاه های صنعتی، سالنهای نمایش، تالار ها، بانک ها، ادارات، سالنهای ورزشی، مراکز خرید و...میتوان استفاده کرد. هیتر گازی پلار قابلیت کانال کشی ندارد و فقط به صورت Indoor و کارکرد داخل محیط طراحی شده است.

سوخت مصرفی دستگاه هیتر گازی پلار

هیتر گازی پلار با گاز شهری کار میکند که در صورت سفارش میتوان بصورت سفارشی با گاز مایع LPG یا گاز کپسولی نیز عمل کند. برق مصرفی هیتر گازی پلار از نوع تکفاز ۲۲۰ ولت میباشد.

نصب و راه اندازی هیتر گازی پلار

نصب و راه اندازی هیتر گازی پلار باید طبق اصول مقرر شده شرکت انجام گردد قطر لوله اگزاست گاز های احتراق مطابق با دفترچه داخلی باید انجام شود. هیتر گازی پلار میتواند به صورت چهار پایه دار، نصب روی زمین یا نصب روی پایه دیواری باشد.

هیتر پلار هوای احتراق مورد نیاز خود را از محیط نصب جذب میکند لذا از استفاده آنها در محیط هایی که شرایط تهویه مناسبی ندارد پرهیز شود .

بیشتر
حذف همه
(نمایش 2 - 1 محصول از 2)
  • 1
هیتر گازی پلار مدل 525
هیتر گازی پلار مدل 525
0تومان
هیتر گازی پلار مدل 523
هیتر گازی پلار مدل 523
0تومان
  • 1